• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Твердопаливний котел для громади с. Велика Яромирка

Твердопаливний котел для громади с. Велика Яромирка

Прихожани Свято-Троїцького храму с. Велика Яромирка Городоцького району спільно з отцем Ярославом та депутатом Городоцької міської ради Олегом Пасічником звернулися до народного депутата Верховної Ради України Олександра Володимировича Гереги з проханням допомогти придбати твердопаливний котел для обігріву храму. Чекали з нетерпінням, так як приміщення храму не опалюється.

 І ось 29-го січня 2018 року представники політичної партії «За конкретні справи»: депутат Городоцької районної ради Віктор Понедзялок та депутат Городоцької ОТГ Олег Пасіник - від імені народного депутата України Олександра Гереги та від громадської організації «За конкретні справи» передали громаді села Велика Яромирка твердопаливний котел «Булер’ян» (тип 04) для обігріву храму.  

 То ж вкотре висловлюємо сердечну вдячність Вам, наш шановний депутате Олександре Володимировичу, за вашу людяність, благородну турботу про людей. Ви – людина великої душі, справжній патріот свого краю.  Нехай Вас Бог благословляє на добрі діла і завжди посилає здоров’я.

 Вам та Вашій родині на  многії-многії літа

Бажаєм вирішень всіх справ,

Наснаги, радості, натхнення,

Щоб день прийдешній наступав

Із Божого благословення.

 Із щирою вдячністю Н. Турбінська
за дорученням прихожан храму с. В. Яромирка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці