Знаряддя з важкої атлетики для тренажерного залу

Знаряддя з важкої атлетики для тренажерного залу

Спорт - це запорука успіху, краси та здоров’я. Для того, аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог,  необхідно займатися спортом, який дисциплінує, тренує силу волі, навчає командній роботі та зміцнює організм.

 Популяризація спортивної діяльності серед молоді є невід’ємною частиною освітнього процесу. На теренах нашої України є велика кількість олімпійських чемпіонів, майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту. Це свідчить про те, що наша нація прагне до досконалості, вірить у свої сили.

 У с. Велика Яромирка Городоцького району за ініціативи спортивної молоді, сільського голови Йосипа Терещука, депутата Городоцької ОТГ Олега Пасічника у листопаді 2017 року були розпочаті ремонтні роботи по облаштуванню спортивної зали та кімнати відпочинку. На сьогодні ремонтні роботи ще продовжуються.  

  

Ініціатори цієї спортивної ідеї звернулися до Городоцької приймальні народного депутата Верховної Ради України Олександра Гереги з проханням придбати для тренажерного залу спортивне знаряддя з важкої атлетики.

Пропозиція була підтримана і 8-го лютого представники громадської організації «За конкретні справи», депутат Городоцької районної ради Віктор Понедзялок , депутат Городоцької ОТГ Олег Пасіник, депутат Городоцької ОТГ Андрій Мельник подарували для молодих спортсменів штангу, гантелі та м’ячі. Побажали молоді займатись спортом, вести активний спосіб життя, а також підтримувати порядок у спортивній залі та кімнаті відпочинку.

Жителі села вдячні Олександру Володимировичу Герезі за підтримку спорту та піклування про дітей та молоді громади.

Андрій Савченко