• 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міжнародний жіночий день

Представники громадської організації «За конкретні справи» від імені народного депутата України Олександра Гереги привітали зі святом 8 Березня жінок району

Цей святковий день  8 Березня цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства - жінці. Історія виникнення Міжнародного жіночого дня проста і зрозуміла - це була спроба відновити спотворену століттями справедливість, яка настільки вкоренилася в суспільстві, що бути жінкою ще якихось 100-150 років тому означало тільки одне - безправ’я і послух. Існувала думка про те, що жіноча частина населення представляє його слабку половину. Але чому ж тоді на плечі наших жінок вивантажували і продовжують вивантажувати найобтяжливіщі й трудомісткі заняття? Жінка витривала, і в цьому вона перевершила чоловіка.

У ці важкі для України часи, коли кожен її громадянин думає лише про мир та спокій у державі, на Городоччині представники громадської організації «За конкретні справи» від імені народного депутата України Олександра Гереги привітали зі святом 8 Березня жінок району. Щиро побажали всім весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові. А головне - якнайшвидшого настання миру в Україні.

Від імені народного депутата України Олександра Гереги привітали зі святом 8 Березня жінок району

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці