• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

16 березня 2017 року в м. Городку в актовому залі Городоцької художньої школи відбулися урочистості та концертна програма з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Директор комунального підприємства «Городоккомунсервіс» Ігор Леонідович Сагадин висловив подяку працівникам житлово-комунального господарства за їх щоденну кропітку працю та високий професіоналізм.

Свої вітання з цієї нагоди висловили голова Городоцької районної ради Ольга Петрівна Зелінська, голова Городоцької ОТГ Василь Васильович Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Найкращі працівники підприємств за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування були відзначені грамотами.

Члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Ірина Мар’янівна Лутковська та Лариса Володимирівна Голотова від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича вручили кращим працівникам комунального підприємства цінні подарунки та побажали міцного здоров'я, оптимізму, трудової наснаги та вагомих результатів у роботі.

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав зі святом працівників комунального підприємства «Сатанівське» Сатанівської об’єднаної територіальної громади, побажав міцного здоров’я, доброго настрою, достатку і трудової наснаги.

Андрій Савченко, фотографії Ігоря Олійника

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці