• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Вечір-зустріч із композитором Іваном Пустовим та поетесою Тетяною Чеховською

Вечір-зустріч із композитором Іваном Пустовим та поетесою Тетяною Чеховською

23 квітня в приміщенні Городоцької дитячої художньої школи відбувся  творчий вечір композитора, який поклав на музику понад 700 пісень (300 - на власні тексти), аранжувальника, артиста, автора гуморесок, пісенних текстів та ліричних віршів, лауреата обласної премії імені Шевченка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, володаря міської премії Богдана Хмельницького Івана Пустового та поетесою, публіцистом, автором збірки «Кричала - плакала душа»  Тетяною Чеховською.

   У свій час Іван Пустовий став першовідкривачем Олександра Пономарьова і Марини Одольської, Юрка Юрченка і Броніслави Солтисик, Наталі Валевської й  Івана Березовського та багатьох-багатьох інших виконавців, у тому числі нашої землячки Тетяни Чеховської, яка успадкувала від свого діда боротьбу за справедливість, від матері - особливий потяг до мистецтва, а від батька -  любов до поезії. На жаль, за станом здоров’я Іван Пустовий не зміг приїхати на вечір-зустріч, але, незважаючи на це, захід був по-домашньому теплим і приємним, глядачі отримали позитивний заряд емоцій.

Цього дня авторів пісні про Городок Тетяну та Івана вітали  солісти ансамблю «Каскад» філіалу Городоцького міського Будинку культури, учасники аматорського зразкового ансамблю «Чарівниця» Городоцької ДМШ, аматорський зразковий ансамбль «Тоніка» Городоцької ДМШ, аматорський народний ансамбль «Троїсті музики» Городоцького МБК, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів гурт «Співуче джерело». Крім того, слова вдячності висловив Городоцький міський голова Василь Підлісний, члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

     На сьогодні Іван Пустовий працює завідуючим музичного відділу Хмельницького обласного академічного лялькового театру. Так як мати не може назвати улюблену дитину, так Пустовий не може назвати улюбленого жанру. Чи то пісні, чи то пісенному супроводу, чи то музиці до дитячої вистави – кожному віддає серце, душу, безсонні ночі. Зі слів Тетяни Чеховської, її творча стежина розпочалась у майже 50-річному віці, тому що саме тоді вона почала серйозно писати вірші.

Найулюбленіше місце для творчості –  сільське поле, саме  там Тетяна давала волю своїм почуттям: співала і плакала…

Вечір-зустріч із композитором Іваном Пустовим та поетесою Тетяною Чеховською

    Життя Тетяни змінилося після знайомства з  композиторами Миколою Ведмедерем та Іваном Пустовим. З’явилась музика до пісні «Про Городок» та  пісні «Молись, козаче, за Україну», а потім з’явились ноти до пісень «Ти маєш жити, сину» і «Моя ти вільна і незалежна». Як написала Тетяна Чеховська, що «ніколи не пізно починати жити по-іншому так, щоб бути щасливою людиною!». Можна і в 50 років починати все спочатку або продовжувати розпочате. Бажаємо всім успіху! Любові і добра! А найголовніше – МИРУ!

Ольга Федорова, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці