• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Пасічники Городоцького району перекрили трасу Городок – Ярмолинці

Пасічники Городоцького району перекрили трасу Городок – Ярмолинці

Пасічники Городоцького району перекрили трасу Городок – Ярмолинці  з метою добитися справедливості та захисту бджільництва на районі.

Керівництво району та громади оперативного відреагували на конфліктну ситуацію приїхавши на місце події. З протестувальниками зустрілись міський голова Василь Підлісний, голова районної ради Ольга Зелінська, заступник голови райдержадміністрації Сергій Зборовський, начальник райвідділу поліції  Роман Конюшко та інші посадовці району.

Представники влади вислухали вимоги, пропозиції та зауваження людей і одразу зреагували, з метою вирішення конфлікту.

Пасічники також зазначили, що агрофірми вносять значно токсичніші пестициди, аніж декларують, у селах не лише гинуть бджоли, а й хворіють діти та домашні тварини.

Нагадуємо про те, що  23 квітня  в селі с.Яромирка й інших прилеглих сіл лише за одну добу загинуло сотні бджолиних сімей та завдано збитків на сотні тисяч гривень. Виявивши навколо своїх вуликів мертвих бджіл, господарі пасік ледве оговтались від побаченого. Такого масового падіння комах, коли жодна бджола не може злетіти з рамки вулика, тут ще не спостерігалось.

Вадим Рудніцький

Поділля-центр

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці