• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Інтелект, талант і гордість: вихованці Городоцької гімназії розповіли про шлях від «мудрих дітей до мудрих людей"

3-го травня у Городку відбувся фестиваль науки

3-го травня у Городку відбувся фестиваль науки.

Того дня на сцені у міському будинку культури відбувся парад найрозумніших та найкмітливіших ерудитів Городоцької гімназії. Для них - кращих із кращих – й відбулося шкільне свято інтелекту, гордості й таланту.

- Ми започатковуємо нову традицію, - сказала Світлана Станиця, директор гімназії. – Відтепер учнів, які прославляють нашу школу та рідний край, будемо урочисто вшановувати у районному будинку культури. А разом із ними – їхніх батьків та наставників, людей, які допомагають нашим дітям досягти високих результатів на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.

Урочисто на святі відзначили та нагородили призерку Всеукраїнської олімпіади з географії Ірину Татарчук, а також переможців конкурсу-захисту робіт МАН та призерів обласних олімпіад. Останніх виявилося так багато, що на сцені було ніде яблуку впасти. Звісно, слова подяки звучали й вчителям юних науковців та їхнім батькам.

Не обійшлося свято й без грамот, подяк та подарунків, які обдарованим учням підготували відділ освіти Городоцької РДА, Городоцька міська рада, звісно, дирекція школи та батьківський комітет. Представник громадської організації «За конкретні справи» Василь Накутній від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав переможцям високих досягнень у навчанні, міцного здоров’я, мирного неба над головою, а також вручив переможцям подяки та подарунки.

- Нам дуже приємно, що з-поміж 50 учасників обласних олімпіад маємо 20 переможців із районних шкіл, і 9 із них – учні гімназії, - зауважила Алла Горобець, методист районного відділу освіти.

- Ви, дорогі діти, - наша гордість, слава, велика надія на те, що саме ви поведете нашу країну у світле майбутнє, - зазначила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька.

- І ми впевнені, що серед вас ростуть наші майбутні депутати, міністри, президенти, науковці, академіки. Тож щиро дякуємо вам за ваші наполегливість, прагнення та працю, - сказав Василь Накутній, представник народного депутата Олександра Гереги.

Загалом, свято поєднало не лише тих, хто досяг певних висот у навчанні, а ще й талановитих співаків, музикантів, танцюристів. Тому й звучали зі сцени чудові пісні та музика, зачаровували танцювальні номери. Директор гімназії Світлана Станиця зазначила, що започатковане свято стане традицією і вона впевнена: наступного року на сцені будинку культури буде майже вдвічі більше учнів.

Наталія Попович

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці