• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Перемоги

Заходи святкування 73-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом

09 травня 2018 року були проведені районні заходи святкування 73-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. Біля Обеліска Слави був проведений мітинг, у якому взяли участь ветерани війни і праці, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, учні шкіл району.

З урочистими промовами до учасників мітингу звернулися заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, Городоцький міський голова Василь Підлісний, народний депутат України I скликання, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник.

Присутні на заході віддали шану загиблим воїнам хвилиною мовчання та висловили слова вдячності тим, хто продовжує службу в зоні АТО, захищаючи Україну від російського агресора.

Після покладання квітів до Обеліска Слави на мешканців та гостей міста на центральній площі очікувала концертна програма до Дня Великої Перемоги.

Представники громадської організації «За конкретні справи» від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітали ветеранів Другої світової війни Городоцького району із святкуванням 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі, з Днем пам’яті та примирення. Саме сивочолі ветерани відстояли право нашого народу на майбутнє, право на незалежність, звільнили рідну землю від ворогів.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці