Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь

Родинне свято з приводу  Дня матері

Недільного вечора 13 травня  у СК с. Завадинці  відбулось  родинне свято з приводу  Дня матері. Ця подія відбулась завдяки прекрасним організаторам, творчому тандему (вкотре за цей рік!)  зав. СК  Дацько А.В. та бібліотекарю Мельник О.В. До проведення дійства активно долучились співаки, танцюристи, декламатори, учні місцевої ЗОШ  Денис і Діана Прозоровські із с. Сирватинці.

Присутні в залі багатодітні матері, вісім з них народили і виховали від 5 до 9 дітей, не приховували сліз радості від того, що про них пам’ятають. На святі лунали віршовані рядки та музичні подарунки.

«Ой, чого так мама посивіла рано», «Мати-емігрантка», «Мамина коса» та інші пісні звучали на вечорі, зворушували душі глядачів. Родзинкою свята вже не вперше став виступ самодіяльного колективу «Бабограй». До СК завітали цього вечора в.о. сільського старости Терещук Й.О. та депутат Городоцької ОТГ Пасічник О. А., а також секретар міської ради Городоцької ОТГ Гріх О. І. Вона привезла подарунки багатодітним матерям  і щиро подякувала всім за чудову організацію свята.

Атмосфера родинного тепла та затишку панувала упродовж всього концерту.

«Рідня, моя рідня, велика і красива», -линуло залом, а на імпровізованій сцені витанцьовував малий Арсен Русин.

Ганна Травнева