• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

На центральній площі нашого міста  було організоване міське свято, присвячене Всеукраїнському  Дню вишиванки

17 травня  на центральній площі нашого міста  було організоване міське свято, присвячене Всеукраїнському  Дню вишиванки. Святкові заходи розпочалися флешмобом «Україна» у виконанні учасників ансамблю танцю «Колібрі» Городоцького МБК. Також у цей день у вишиті сорочки вбралися представники багатьох підприємств, установ, організацій, закладів освіти та культури. Варто зазначити, що городоччани відзначають День вишиванки вже багато років поспіль.

Цього року в рамках святкування учні та викладачі Городоцької дитячої художньої школи одягнули у вишиванку автобусні зупинки міста, а в закладах культури громади відбулись тематичні заходи та виставки,  присвячені Всеукраїнському Дню вишиванки. Так, зокрема в Городоцькому МБК, було організовано виставку українського костюма, а учні загальноосвітніх шкіл міста в цей день прийшли на центральну площу не тільки у вишитих сорочках, а й з подільськими  рушниками. Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка, це не данина моді, а глибоке почуття любові до землі, де народилися.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Автор Ольга Федорова

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці