• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії - 2018»

Переможці Міжнародного фестивалю дитячої  творчості «Підводні  фантазії - 2018»

Підведено підсумки XXIХ Міжнародного фестивалю дитячої  творчості «Підводні  фантазії - 2018». Метою фестивалю є розвиток та популяризація дитячої творчості у всьому світі, спілкування дітей різних країн, знайомство з культурою та творчим досвідом різних народів, зародження у дітей цікавості та любові до природи та підводного світу.

У конкурсі взяли участь більше 3-х тисяч дітей з України, Росії, Білорусії, Латвії, Польщі, Казахстану, Узбекистану.

Усі 100 робіт учнів Городоцької художньої школи отримали високу оцінку журі. Малюнки призерів будуть представлені на Всесвітньому фестивалі у Франції.

 Призом та медаллю фестивалю за 1 місце нагороджена Буковська  Юлія, медалями за 2 місце - Данильчук Владислав та Загуровський Артем.

Дипломантами фестивалю стали 25 учнів Городоцької художньої школи.   

Оргкомітет оголосив подяку викладачам школи Олішевській В.В., Марчук О.Є., Паламар Т.А., Боцян О.М., Гаджук А.М., Марчук А.В. та учням за високий рівень представлених на фестиваль робіт.

 Почесними грамотами нагороджено викладачів: Боцян О.М., Олішевську В.В., грамоти отримали Гаджук А М. , Паламар Т.А., Марчук О.Є.

 Представник громадської організації «За конкретні справи» Василь Накутній від імені народного депутата України Олександра Гереги привітав переможців, побажав подальших творчих успіхів, мирного неба над головою та вручив подарунки. Також подякував педагогам за багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток позашкільної освіти  і виховання молодого покоління.

Підведено підсумки XXIХ Міжнародного фестивалю дитячої  творчості «Підводні  фантазії - 2018»

Валентина Олішевська, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці