• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Польські інвестори

Народний депутат України Олександр Герега продовжує знайомити польських інвесторів з Україною

Народний депутат України Олександр Герега продовжує знайомити польських інвесторів з Україною

"Польща - це партнер, з яким ми на одній мові ведемо бізнес, розвиваємо економіку, будуємо промислові приорітети",- цитує народного депутата України, співголову депутатської групи ВР з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща Олександра ГЕРЕГУ агенція «HotNews».

«На 22 році української незалежності ми не маємо права спокійно спостерігати, як слабко розвивається зовнішній багатовекторний курс України, в якому Республіка Польща в ряду пріоритетних країн. 

Адже Польща для України - це не лише двері у Європейський союз. Польща це партнер, з яким ми на одній мові ведемо бізнес, розвиваємо економіку, будуємо промислові приорітети, а братність українського і польського народів має історичний характер і усі підстави для зміцнення», - заявив Олександр ГЕРЕГА відкриваючи перше засідання депутатської групи ВР з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща.

І сьогодні, 10 червня 2013 року, продовжуючи серію зустрічей в Україні з польськими потенційними інвесторами, відбулася зустріч заступника голови ГО «За конкретні справи» та керівника громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги Неоніли АНДРІЙЧУК, експерта з європейських інвестицій Кшиштофа БУРШКИ з представниками кампанії «Atlas» на чолі з її президентом Хенриком СЬОДМОКОМ (Henryk Siodmok).

Вранці 10 червня учасники зустрічі відвідали найбільший гіпермаркет «Епіцентр» К6 на вулиці Берковецькій у Києві, повідомляє агенція «HotNews». Польські гості вивчали організацію роботи гіпермаркетів «ЕпіцентрК» в Україні, а також можливість інвестування коштів в розвиток виробничих потужностей в Україні.

«Такі зустрічі дуже корисні, адже в Польщі про Україну володіють не завжди достовірною інформацією. Потрібно також проводити такі зустрічі як в столиці, так і безпосередньо на місцях. Саме там, де сьогодні польський інвестор може ефективно вкласти кошти і бути впевненим у їх захищеності. Зокрема, Городоччина - це той куточок України, де раніше ефективно працювали десятки підприємств і на сьогодні збережений кадровий потенціал фахівців, а також є в наявності виробничі площі, які може бути використані для нових виробництв та земельні ділянки під будівництво об'єктів промислового призначення. Окрім того, польським інвесторам буде приємно працювати на території, де надзвичайно чисельна польська громада», - зокрема зазначила Неоніла Андрійчук.

Нагадуємо, що одним з пріоритетів роботи новоствореної депутатської групи ВР з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, який визначив народний депутат України Олександр ГЕРЕГА, є створення умов для масштабного приходу в Україну польських інвесторів.

http://hotnews.bz/

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці