• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Святкування Дня Незалежності в м. Городку

Святкування Дня Незалежності в м. Городку

22 серпня в м. Городок на центральній площі відбулися урочистості з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України. Пройшла урочиста церемонія підняття Державного прапора України, в якій взяли участь голова Городоцької районної державної адміністрації В. Свіжий, голова Городоцької районної ради О. Воротний, Городоцький міський голова В. Поворозник, помічник-консультант народного депутата України О. Гереги А. Шинькович, представники духовенства, підприємств міста і району, громадських та політичних організацій, студентська та учнівська молодь. Почесне право підняти Державний прапор України було надано голові правління ТДВ «Городоцьке» А.І. Битому, заступнику директора з виховної роботи Лісоводської ЗОШ Г.І.Івашко, учням школи з польською мовою навчання Б. Першхайло та В. Смику. Звертаючись до учасників свята, голова Городоцької районної державної адміністрації В. Свіжий привітав городоччан із Днем державного прапора та Днем Незалежності України. Фотокартки кращих фахівців різних галузей було занесено на районну дошку пошани.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм з нагоди свята – Дня Незалежності України велику групу жителів Городоччини нагороджено відзнаками Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної ради, Городоцької районної державної адміністрації та районної ради, виконавчого комітету Городоцької міської ради. Помічник-консультант народного депутата України О. Гереги А. Шинькович передав подяки, подарунки та найкращі вітання з величним святом Української Державності від нашого земляка, народного депутата України О.В. Гереги, висловив вдячність видатним працівникам різних галузей за плідну працю та розбудову нашої держави. На урочистій церемонії з нагоди святкування Дня прапора та напередодні Дня Незалежності отримали паспорт України жителі Городоцького району О. Сайко, М. Магдюк. Молодих людей привітали батьки, педагоги, друзі. Продовжив програму чудовий концерт, підготовлений творчими колективами району - солісти, народні й сучасні колективи з с. Бедриківці, с. Клинове, с. Лісоводи, с. Спасівка, с. Жищинці, с. Чорниводи, с. В.Яромирка та м. Городок. Безперечно, увагу молоді й старшого покоління привернула і виставка робіт Городоцької ДХШ.

Ми живемо у державі, яку визнав увесь світ, і наш громадянський обов’язок — захищати її незалежність та своєю працею забезпечувати процвітання нашого краю. Лише спільними зусиллями ми досягнемо розвитку та могутності.

Текст О. Федоров, фото А. Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці