Свято Петра та Павла

Для парафіян Храму Св. апостолів Петра і Павла, що в селі Велика Левада Городоцького району, цей день особливий

До дня Петра і Павла готувалися колись в Україні як до великого свята: білили хати, оздоблювали рушниками стіни, прибирали на подвір'ї. Вранці цього дня всі йшли до церкви. Дівчата прикрашали свої голови вінками із польових квітів, а особливо червоними маками. Повернувшись із церкви, люди частувались традиційними пампушками із сиром, які називали “мандриками”, адже апостоли були мандрівниками і завжди знаходились у дорозі, проповідуючи християнство. У цей день господарі неодмінно виносили громадським пастухам гостинця: мандрик та грудку масла.

 12 липня для парафіян Храму Св. апостолів Петра і Павла, що в селі Велика Левада Городоцького району, цей день особливий тому, що вони святкують храмове свято. Мелодійний церковний передзвін гучно линув над селом і скликав людей до храму.

Під час Літургії була піднесена молитва за мир у державі. Проповідь вів настоятель храму Протоієрей Юрій Яцків. Навколо храму звершили хресний хід із читанням Святого Євангелія та окропили прихожан святою водою

Депутат Городоцької районної ради від політичної партії «За конкретні справи» Віктор Понедзялок від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги побажав усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави, а також вручив подарунок прихожанам храму.

Андрій Савченко