Відкриття нового ТЦ «Епіцентр» в м. Старокостянтинів

18 серпня відчинив свої двері новий ТЦ «Епіцентр» у Старокостянтинові

 

18 серпня відчинив свої двері новий ТЦ «Епіцентр» у Старокостянтинові, 49-й у мережі та 4-й на Хмельниччині. Розташований за адресою: вул. Попова, 18, новий ТЦ представив своїм покупцям майже 30 000 найменувань товарів для будівництва, ремонту та облаштування житла.

У дні відкриття (18 та 19 серпня) заплановано щедрі акції та заходи: 100 дарунків першим 100 покупцям (серед дарунків – телевізори, мікрохвильовки, мультиварки та інші цінні призи), розіграш подарункових сертифікатів на 50 000 грн, спеціальні цінові пропозиції, презентації, майстер-класи, розважальні програми для дітей та дорослих.

Серед найбільших відділів у новому ТЦ – будівельний відділ (903 кв. м) та «Сад. Город» (708 кв. м). Інструменти, автотовари, електро- та побутова техніка, меблі, фарби, вироби з дерева, посуд, текстиль, канцтовари, сантехніка, покриття для підлоги та плитка – у новому ТЦ запропоновано товари на будь-який смак та вподобання.

Для комфортного сервісу та обслуговування працює форматно-розкрійна дільниця, експрес-кафе, пункт видачі інтернет-замовлень від інтернет-магазину 27.ua. Передбачено 44 паркувальних місця, окремо – для інвалідів та велопарковка.

У новому ТЦ створено 55 нових робочих місць. Виконуючи свої соціальні зобов’язання перед громадою міста Старокостянтинів, Епіцентр здійснив благоустрій прилеглої до нового ТЦ території. Прокладені також тротуарні доріжки, проведено озеленення по вулицях Есенська та Попова, здійснено благоустрій прибудинкових територій сусідніх житлових будинків.

Компанія «Епіцентр К» продовжує успішний розвиток. Ювілейний, 15-й рік своєї діяльності на вітчизняному ринку стане особливим завдяки відкриттям нових торгових центрів як в столиці, так і в регіонах. А щоб наблизити свої товари та послуги до кожного мешканця України, Епіцентр продовжує запускати ТЦ малих форматів площею від 2 до 6 тис. кв. м. в районних центрах та містах обласного підпорядкування. Варто зазначити, що Епіцентр у Старокостянтинові – це вже 4-й торговий центр мережі, який відкрито у 2018 році.

Алла Рибак