Госпітальна рада визначила перспективи

11 вересня у Городоцькій ЦРЛ відбулося виїзне засідання госпітальної ради

11 вересня у Городоцькій ЦРЛ відбулося виїзне засідання госпітальної ради, котре провів голова Хмельницького госпітального округу Володимир Розгонюк.

У виїзному засіданні ради Хмельницького госпітального округу взяли участь керівники району - заступники голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський та Віктор Бабин, заступник голови Городоцької районної ради Руслан Райтаровський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, керівники Городоцької ЦРЛ та Городоцького ЦПМСД.

Як наголосив голова Хмельницького госпітального округу Володимир Розгонюк, такі виїзні засідання госпітальної ради вже стали звичними, бо відбуваються повсякчас на базі центральних районних лікарень з метою проведення аналізу та надання об'єктивної оцінки членами госпітальної ради готовності медичних закладів до роботи у складі госпітального округу.

Щоб якнайкраще інформувати членів госпітальної ради про діяльність Городоцької ЦРЛ, заступник головного лікаря Городоцької центральної районної лікарні Богдан Палійчук розлого інформував членів госпітальної ради про матеріально-технічну базу, про кадровий та лікувально-профілактичний потенціал Городоцької ЦРЛ, про напрацювання та перспективи розвитку медицини району вторинного рівня, а також відповів на всі питання голови і членів госпітальної ради. Про тісну й плідну співпрацю керівництва лікувальних закладів Городоччини з районною владою, про пріоритети у роботі районної влади щодо забезпечення належного функціонування закладів медицини, а також про фінансування потреб медичної галузі для забезпечення її якісної роботи розповів перший заступник голови Городоцької РДА Сергій Зборовський.

Доповнили керівників району та Городоцької ЦРЛ щодо потреб та шляхів розвитку медицини Городоцький міський голова Василь Підлісний, головний лікар Городоцького ЦПМСД Анатолій Андрійчук, голова Городоцького районного осередку політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Опісля члени госпітального округу спільно з керівниками Городоцького району та Городоцької ОТГ, Городоцьких ЦРЛ та ЦПМСД пройшлися відділеннями Городоцької центральної районної лікарні, а також коридорами та палатами нового лікувального корпусу ЦРЛ.

Підбив підсумок виїзного засідання Хмельницького госпітального округу голова госпітального округу Володимир Розгонюк.

Оксана МАКСИМОВА