• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

103-й день народження

Ванда Іванівна Янечко зустріла свій славний 103-тій день народження

Мешканка с. Слобідка Кузьминська Городоцького району Ванда Іванівна Янечко зустріла свій славний 103-тій день народження.
Це свято не лише однієї людини, не лише однієї сім’ї, це свято для усієї Городоцької ОТГ. На жаль, довгожителів у нашому районі небагато, тому нам усім потрібно вшановувати їх, не забувати, в усьому підтримувати.

Ванда Іванівна й сьогодні читає без окулярів, має добрий слух, життя проводить у постійному русі, залишається патріоткою рідного краю. Чоловік загинув у 1941 році, син та невістка померли. Має троє онуків, троє правнуків та один праправнук.

Ювілярку приїхав привітати представник Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Віталій Гаман

Ювілярку приїхав привітати представник Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Віталій Гаман, який від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги вручив подарунки та побажав бути здоровою, не втрачати оптимізму та віри в себе.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці