• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

З Міжнародним днем людей похилого віку!

З Міжнародним днем людей похилого віку!

Першого жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. І саме сьогодні  ми віддаємо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом  голодоморів,   яке вистояло у кривавому пеклі Другої світової війни,  яке відбудувало зруйноване і допомагає  нам творити майбутнє.

Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми. Генеральна Асамблея ООН закликає уряди усіх країн, громадські організації та бізнес структури, а також всіх людей на землі звернути і зосередити свою увагу на вирішення проблем людей похилого віку. Нашими спільними зусиллями цілком можливо забезпечити не тільки, щоб українці жили довше, але й щоб життя було більш якісним та повноцінним, різноманітним і приносило задоволення.

 У цей день Василь Накутній та Ірина Лутковська від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги відвідали Городоцький будинок милосердя, вручили подарунки для мешканців закладу та побажали здоров’я, оптимізму, віри в себе.

З Міжнародним днем людей похилого віку!

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці