• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Проблему вирішив народний депутат

Ремонт класу

Школа – храм знань. Вона дає нам можливість пізнавати нові широкі горизонти науки, спілкуватися, пізнавати дружбу і перше кохання.
Цього 2013-2014 н.р. знову галаслива дітвора заповнила подвір’я, звучала музика, всюди були квіти, першокласники святково посміхалися і були трішки розгублені від великої уваги, прикутої до них. Почалося свято, та найчудовіші хвилини – це прихід у класи. Безперечно, наш 2(6)-Б клас – найкращий, власне, не помилюся, якщо скажу, що найкращий у районі. Наша школа стара, в 2014 р. їй буде 80 р. Косметичні ремонти робилися щороку, проте такого ремонту, який був зроблений цього року, ми не чекали. Стіни і стеля відремонтовані, чисто вибілені, на підлозі постелений ламінат кольору дуба, заздалегідь облаштовані розетки для комп’ютеризації класу. На стелі – європеїзована люстра. Атмосфера світлого, нового, від чого віяло красою, колоритом та затишком.
Ми, батьки та учні 6-Б класу Городоцької гімназії, щиро дякуємо за допомогу народному депутату Верховної Ради України, людині високих творчих поривань, нашому земляку, випускнику нашої школи Олександру Володимировичу Герезі. Знаємо, що Ваші справи – це вияв патріотизму і любові до своїх земляків, особливо до підростаючого покоління, бо не словом, а ділом турбуєтеся про нас.
Дай, Боже, Вам та Вашій команді міцного здоров’я, наснаги та успіху. Нехай добро повернеться до Вас сторицею та нехай воно буде гідно оцінене громадою.


Класний керівник О. Гріх, батьківський та учнівський колективи.

Учні 6-Б класу Городоцької гімназії

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці