• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Зі святом знань !

1 вересня Городоцька ЗОШ №4

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Звичайно, головними винуватцями торжества в перший день осені є першокласники. 1-ого вересня вони вперше сіли за шкільні парти, почули шкільний дзвінок та дізналися, що таке домашнє завдання.

Пам’ятає своє перше вересня і народний депутат України Олександр Герега, який через багато років не забуває про рідну школу та своє місто. Відтак 1 вересня до учнів та вчителів чотирьох шкіл Городоччини приїхали представники від Олександра Володимировича Гереги: директор гіпермаркету „Епіцентр К” м. Хмельницький Віктор Паюк, помічник народного депутата Неоніла Андрійчук та мер міста Городок Володимир Поворозник.


Першим навчальним закладом у нашому районі, куди завітали почесні гості, була Лісоводська загальноосвітня школа. Там свято традиційно розпочалося із урочистої ходи та покладання квітів до Пагорбу Слави загиблих під час Другої світової війни односельчан та погруддя Двічі Героя Соціалістичної праці Григорія Ткачука. До цієї традиції долучилися і представники народного депутата. Опісля, під час урочистої лінійки, Віктор Паюк зачитав вітальну листівку від Олександра Гереги, в якій народний депутат привітав учнів, вчителів та батьків із початком нового навчального року.


Також представники народного депутата України побували в Городоцькій початковій школі, Городоцькій гімназії, де колись навчався Олександр Герега, та Кузьминській загальноосвітній школі. Першокласники цих навчальних закладів отримали від народного депутата України пам’ятні подарунки.


Варто відмітити, що лише протягом 2012-2013 років практично кожній школі та дитячому садочку Городоцького району Олександр Герега надав допомогу будівельними матеріалами, обладнанням, ігровими майданчиками, комп’ютерами та відеотехнікою на загальну суму 1 млн. 455 тис. грн., в тому числі ДНЗ – на 412 тис. грн. Крім того, у школах замінено 306 вікон на суму 500 тис. грн.. та 45 дверей на суму 98 тис. грн.. В дитячих садочках встановлено 74 вікна на суму 120 тис. грн.. та 15 дверей на суму 32 тис. грн.. Також капітально відремонтовано спортивний зал в Жищинецькій ЗОШ, актовий зал в Сатанівській школі, облаштовано внутрішній туалет в Бубнівській ЗОШ, замінено систему опалення в Кузьминській ЗОШ. Збудовано перехід між двома приміщеннями в Городоцькій ЗОШ №2. У Городоцькій початковій школі перекрито дах на загальну суму 800 тис. грн.. Капітально відремонтовано ДНЗ „Берізка” міста Городок, вартість робіт яких становить більше 1,2 млн. грн.. А напередодні Дня знань ще й відремонтований клас Городоцької гімназії.


Відтак турботу народного депутата України відчули всі вихованці дошкільних та загальноосвітніх закладів і свій навчальний 2013-2014 рік зустріли в світлих, відремонтованих приміщеннях, оснащених новою технікою та апаратурою.

Наталія Попович

Гімназія

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці