• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Свій 100-літній ювілей зустрів шанований городоччанин Дем’ян Іванович Олійник

Свій 100-літній ювілей зустрів шанований городоччанин Дем’ян Іванович Олійник

- Нас у батьків було четверо, - згадує далекі роки ювіляр. – Поки вони працювали у колгоспі, ми не сиділи склавши руки: доглядали менших, допомагали по господарству. А коли підросли, працювали, як могли, щоб якось прогодуватися. Після закінчення початкової школи я працював у новоствореному колективному господарстві. У 1939 році мене призвали до лав Радянської Армії, служив у м. Фергані республіки Узбекистан. Коли почалася війна, був мобілізований, і відправили мене на фронт у м. Клімовичі (Білорусь). Там під час військових дій був поранений і потрапив у полон, звідки згодом утік разом із чотирма іншими полоненими. Повернувся додому важко хворим, але скоро, у травні 1942 року, нас із дружиною забрали до Німеччини…

У квітні 1945 року після важких поневірянь подружжя повернулося у рідне село Слобідку Кузьминську. Дем’ян Іванович тривалий час працював у колгоспі різноробочим, а потім завідувачем ферми – аж до виходу на пенсію. За сумлінну працю його не раз нагороджували грамотами і подяками. Як учасник Другої світової війни він має бойові ордени «За мужність» ІІІ ступеня, «Вітчизняної війни» ІІ ступеня.

Після смерті дружини наш герой проживає у сім’ї своєї молодшої доньки Антоніни у Городку. Попри свій поважний вік, ювіляр не втрачає почуття гумору, любить ділитися спогадами зі своїм онуком Володимиром та правнуком Максимом.

Городоцький телерадіопресцентрhttps://www.facebook.com/gorodok.TELERADIOPRESCENTR 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці