• 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Від школярки до моделі

Дарина Марценюк

Часто можна почути, що в Україні найгарніші дівчата. Та, напевно, не всі бачать свою красу. Тож, юні леді, погляньте уважніше в дзеркало – можливо, з нього на вас дивиться майбутня зірка, яка чекає свого зіркового часу. 
Так раптом стала зіркою юна городоччанка Дарина Марценюк, яка взяла участь у конкурсі «Міні Міс та Міні Топ-Модель Поділля», що відбувся 26 січня в обласному центрі. Дівчина до цього часу жодного разу не була у модельній школі, але спробувала свої сили у конкурсі краси і... стала срібною призеркою! 
- Участь у цьому конкурсі була маминою ідеєю, яка хотіла, щоб я подивилася на себе по-іншому і стала більш впевненою в собі, - розповідає юна красуня. - За це я їй дуже вдячна, адже вона завжди підтримує мене і допомагає втілювати в життя мрії.

 

Дарина Марценюк
Конкурс «Міні Міс та Міні Топ-Модель Поділля» у Хмельницькому проводився вперше. Перед змаганнями конкурсантки мали три дні для підготовки. Хореограф їх навчав правильної ходи під час дефіле, а також морально налаштовував на позитив, аби дівчата подолали свої страхи і невпевненість. Для нашої Даринки це був незабутній час - вона знайшла багато друзів, отримала корисні для саморозвитку знання і вміння, які планує розвивати й надалі.

Дарина Марценюк

Маріанна Шкаврон

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці