• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День медичного працівника

День медичного працівника

Напередодні свята Дня медичного працівника, 14 червня 2019 року, в приміщенні Городоцького міського Будинку культури відбулися урочисті заходи.

Привітати медиків завітав народний депутат України, почесний житель міста Городок Олександр Володимирович Герега. Крім потрібних і стратегічно важливих для галузі охорони здоров’я Городоччини об’єктів, введених у дію за сприяння Олександра Гереги, медики району отримали й особисті подарунки від Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи». Нагадаємо, що 12.04.2019 року в Городоцькій центральній районній лікарні було відкрито новий лікувальний корпус на 120 ліжкомісць, у якому встановлено нове сучасне медичне обладнання. Саме такий подарунок  працівникам лікарні та усій городоцькій громаді зробив народний депутат України Олександр Герега. За словами медиків, це відділення значно покращить медичне обслуговування жителів району.

Привітати медиків завітав народний депутат України, почесний житель міста Городок Олександр Володимирович Герега

Привітати медиків завітав народний депутат України, почесний житель міста Городок Олександр Володимирович Герега

Кращих медичних працівників було  нагороджено

Микола Дралюк, Вадим Якубовський

Кращих медичних працівників було  нагороджено

Кращих медичних працівників було  нагороджено

Також у цей день за сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників було  нагороджено Почесними грамотами та подяками Городоцької районної державної адміністрації, Городоцької районної ради та Городоцької міської ради. Колег вітали головний лікар Городоцької ЦРЛ, депутат обласної ради Микола Дралюк та  головний лікар "Городоцького РЦ ПМСД" Анатолій Андрійчук.

Приємним сюрпризом для працівників медичної галузі стала концертна програма за участю працівників Хмельницького ОНМЦКМ.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці