• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Дорогі друзі, щиро дякую вам за підтримку!

Олександр Герега

Для мене велика честь представляти ваші інтереси у Верховній Раді! Ваша довіра надихає мене на нові конкретні справи та нові звершення на благо нашого краю!

  Починаючи з 2012 року, і до сьогодні пріоритетом у своїй роботі бачу розвиток рідного 192-го округу та всієї Хмельниччини, а також розбудову нашої Батьківщини!

  Моя мета – зробити життя земляків кращим, довести кожному, що спільно ми можемо розвивати свій край, забезпечувати гідними умовами наших дітей, дбати про соціально незахищених громадян, вивести на гідний рівень медицину, культуру та спорт. Жодного разу я не зрадив своїм переконанням, не зрадив вам, дорогі земляки, і весь цей час був поруч. Ми спільно творили нову історію Городоччини, Чемеровеччини, Ярмолинеччини, Дунаєвеччини. Сьогодні ми починаємо писати нову главу їх історії.

  Ви знаєте, що партія «За конкретні справи» - це партія, яка завжди виконує свої обіцянки. Попереду багато проєктів, які ми з вами запланували.

  Ми розпочинаємо реконструкцію об’єктів спортивної інфраструктури: стадіону на станції Дунаївці, спортивного комплексу в селі Лісоводи на Городоччині, на фінальній стадії - сільський стадіон в Ямполі.

Вже розпочаті роботи з реконструкції даху костелу Святого Антонія у Городку, закінчуємо розпис храму Воскресіння Христового у смт Сатанів та за його зразком розписуватимемо храм Святого Володимира на ст. Дунаївці. Перевтіляться дитячі садочки «Сонечко» та «Казка» у Городку - на відремонтованих фасадах з’являться казкові персонажі.

У Чемерівцях плануємо запуск програми «Червоні дахи», за якою спільно з містом та мешканцями багатоквартирних будинків будемо перекривати проблемні покрівлі. Також завершується ремонт у будинку культури в смт Закупне.

У Ярмолинецькому районі плануємо ремонти закладів охорони здоров’я.

   Не забуваємо і про менш масштабні, але не менш важливі проєкти: дитячі майданчики у селах, тротуари, ремонт освітлення, техніку для навчальних закладів, ремонти в лікарнях та багато іншого.

«За конкретні справи» взяли на себе відповідальність працювати на розбудову рідної Хмельниччини, і ми не звернемо з цього шляху! Спільно будуймо нове майбутнє нашого краю! Разом – ми сила!

З повагою, народний депутат України Олександр Герега.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці