• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Свято Дня захисника України

Свято Дня захисника України

14 жовтня в нашій державі відзначається свято Дня захисника України.

Це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

У м. Городок захід славного свята розпочався з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за єдність і незалежність України.

Захід славного свята розпочався з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за єдність і незалежність України

А далі в Городоцькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь учасники АТО, ветерани Збройних сил України, молодь, громадськість.

З повагою та шаною городоччан та всіх присутніх  вітали перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації  Сергій Зборовський, заступник голови Городоцької районної ради Руслан Райтаровський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від талановитих артистів

Було вручено звання «Почесного жителя міста Городок» Валерію Парамею

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський

З нагоди Дня захисника України було вручено звання «Почесного жителя міста Городок» Валерію Парамею, а також були нагороджені грамотами, подяками та подарунками ті, хто захищав цілісність України на сході нашої країни.

Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Гереги висловив слова подяки за мужність та героїзм під час виконання бойових завдань та побажав всіх благ  захисникам нашої держави.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від талановитих артистів.

Ми низько вклоняємось тим, хто зі зброєю в руках захищає суверенітет України і її цілісність.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці