• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що й до сьогодні все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій  землі.

28 жовтня у м. Городку з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави, у якому взяли участь голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, Городоцький міський голова Василь Підлісний, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, керівники установ, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість міста.

Приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив звільнення України від фашистських загарбників! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

28 жовтня у м. Городку з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави

28 жовтня у м. Городку з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави

Після мітингу в приміщенні залу засідань Городоцької районної ради відбулась ХІ–та звітно-виборна конференція Городоцької райміської організації ветеранів України. Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав усіх присутніх з Днем визволення України від фашистських загарбників, побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні.

ХІ–та звітно-виборна конференція Городоцької райміської організації ветеранів України.

ХІ–та звітно-виборна конференція Городоцької райміської організації ветеранів України.

Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав усіх присутніх з Днем визволення України від фашистських загарбників

Городоцький міський голова Василь Підлісний

голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці