• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Святого Миколая

День Святого Миколая

19 грудня для українців, нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день. Як згадувалося вище, діти його чекають  насамперед  заради подарунків під подушкою. Втім, приємні сюрпризи вранці 19 грудня вже заведено готувати не лише дітворі, а й дорослим. У церквах у цей день проходять благодійні заходи, а в початкових школах діти нерідко пишуть листи Святому Миколаю.

Вже традиційно вважається, що зустрічати День Святого Миколая не можна з негативними думками - під заборону повинні потрапити нецензурна лексика, лихослів'я тощо, як і у більшість церковних свят. Також 19 грудня не рекомендується брати в борг гроші або ж залишатися в боржниках до цього дня. Окрему увагу слід приділити чистоті в оселі, а також відмовитися від застосування ножиць. Це поширюється і на стрижку.

Важку і важливу роботу, якщо вона не є терміновою, рекомендують залишити на інший день. Тим, хто постує, не слід забувати, що 19 грудня діє Великий різдвяний піст. Отже, потрібно подбати про правильний варіант харчування. А рекомендують на День Святого Миколая передусім  сходити до церкви. Там потрібно помолитися святому, попросивши у нього щастя, благословення чи успіху для своїх близьких. І, звичайно ж, рано вранці 19 грудня (або пізно ввечері 18-го) важливо не забути про подарунки для самих маленьких (і не тільки) членів сім'ї.

Неля Карлівна Марчук ДНЗ ''Казка''

ДНЗ ''Казка''

Неля Карлівна Марчук ДНЗ ''Казка''

ДНЗ ''Казка''

ДНЗ ''Казка''

ДНЗ ''Казка''

Городоцький ліцей №4

Василь Накутній Городоцький ліцей №4

Василь Накутній Городоцький ліцей №4

Городоцький ліцей №4

Цими святковими днями представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» разом зі Святим Миколаєм завітали у шкільні та дошкільні навчальні заклади Городоччини, щоб побажати миру, здоров’я й радості у це свято й передати солодощі.

Народний депутат верховної ради України Олександр Герега вірить, що українські діти заслуговують на те, щоб рости у мирі, добрі і любові та робить для цього усе, щоб наша малеча мала щасливе і безтурботне дитинство.

Городоцька початкова школа

Лариса Володимирівна Голотова та директор Городоцької початкової школи Олена Михайлівна Асташенко

 Лариса Володимирівна Голотова

Городоцька початкова школа

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці