• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Водохреще 2020

Водохреще 2020

Щорічно 19 січня православний світ святкує один  із найважливіших днів у церковному календарі - свято Водохреща.

Традиційно цього дня люди в усьому світі згадують важливу подію в житті Ісуса Христа - його хрещення в річці Іордан. Його здійснив пророк Іоан Предтеча, якого згодом також стали називати Хрестителем. Це свято також іноді називають Богоявленням. Цю назву воно отримало через диво, яке сталося прямо під час хрещення. На Ісуса з небес зійшов Святий Дух, який являв собою голуба, і назвав його сином. Таким чином було засвідчено, що Ісус також є Сином Божим.

Головний символ Водохреща - вода. Саме з нею у цей день пов'язані основні традиції та ритуали. Вважається, що 19 січня вона має особливу силу зцілення. Саме тому на Водохреще у всіх храмах, окрім святкової молитви, проводять освячення води.

Водохреще 2020

Городоччан, які прийшли в урочище Стара Гребля, благословив настоятель храму Св. Людмили Чеської  отець Павло Глінських

Городоччан, які прийшли в урочище Стара Гребля, благословив настоятель храму Св. Людмили Чеської  отець Павло Глінських

Настоятель храму Св. Людмили Чеської  отець Павло Глінських, провів молебень та здійснив таїнство освячення води

Городоччан, які прийшли в урочище Стара Гребля, благословив настоятель храму Св. Людмили Чеської  отець Павло Глінських

Городоччан, які прийшли в урочище Стара Гребля, благословив настоятель храму Св. Людмили Чеської  отець Павло Глінських, провів молебень та здійснив таїнство освячення води, після чого пірнути в крижану воду змогли всі охочі. Сміливих серед учасників дійства виявилося чимало, пірнали молоді і старші, чоловіки і жінки, компанії друзів і родини. Хто не наважився пірнути, просто вмивався.

Святкування Городоцька міська рада організувала на високому рівні. На березі річки розташували намет із буржуйкою, який обслуговували працівники КП «Городоккомунсервіс», де можна було переодягнутися та зігрітися після купання, доріжку до річки було вимощено соломою.

На березі річки розташували намет із буржуйкою, який обслуговували працівники КП «Городоккомунсервіс»

Водохреще 2020

Водохреще 2020

Сміливих серед учасників дійства виявилося чимало, пірнали молоді і старші, чоловіки і жінки, компанії друзів і родини.

«Дикий чан»

Місцевий талановитий майстер, батько чотирьох дітей Руслан Барабишин, для городоччан на свято Водохреща біля намету встановив «Дикий чан» (великий казан з підігрівом води). Сміливці, що парилися в чані, помітили, що ця процедура ні на що не схожа. Лазні, сауни – це, звичайно, чудово, і паритись у чані - це неперевершене відчуття, яке додає ще одну грань у відпочинок. Процес парення не такий жорсткий, як в інших лазнях: свіже повітря, повільний і плавний прогрів всього організму, а потім контраст із холодною водою і назад у чан прогріватися. І так кілька разів. Тіло розслаблюється, шкіру проколюють тисячі маленьких голок, відчуваєш, як енергія наповнює все тіло, з'являється відчуття - «тепер можеш гори перевернути».

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці