• 05.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 01.jpg

Спортивний клуб

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Новини

2017 рік

березень

Пауерліфтинг :

З 1.03.2017 року по 4.03.2017 року  в м. Коломия Івано-Франківської  області, відбувся  чемпіонат України з пауерліфтингу, у якому приймали участь вихованці спортивного комплексу «Епіцентр» м. Городок, представляючи  Городоччину. Так, Підлісна Наталія посіла ІІІ місце, Чернійчук Євген – ІІ місце, Андрущенко  Андрій  - І місце. 

Бокс:

З 11 по 12.03.2017 року в м. Хотин Чернівецької області  відбувся  «Кубок Гетьманів»  з боксу  серед юнаків, у якому приймали участь  вихованці спортивного комплексу «Епіцентр» та гідно представили Городоччину і Хмельниччину в цілому. Так, Кулібаба Богдан, Покотілов Андрій, Цебень Артем  посіли І місце, а  Огороднік Олег та Cтоляр Денис – ІІ місце.

З 17 по 19 березня 2017 року в м.Хмельницькому проходили Регіональні змагання  з боксу серед юнаків (2003-2004р.н.), у яких приймали участь  троє  вихованців спортивного комплексу «Епіцентр», які  вибороли призові місця. Так, Кулібаба Богдан – у ваговій категорії 50 кг - посів І місце, Покотілов Андрій у ваговій категорії 65 кг.–посів І місце, Огороднік Олег у ваговій категорії 50 кг. – посів ІІІ місце.

Вільна боротьба:

18.03.2017 року  в м. Хмельницький  проходив Відкритий чемпіонат  області з вільної боротьби серед хлопчиків та дівчат 2005-2007 р.н., на якому вихованці спортивного комплексу «Епіцентр», уродженці та жителі м. Городок зайняли призові місця. Так, Майстер Юрій – у ваговій категорії 32 кг.-виборов І місце, Пірктінш Денис у ваговій категорії 27 кг.-виборов ІІ місце, Ковальчук Дмитро у ваговій категорії 42 кг.-виборов ІІ місце,Куций Андрій у ваговій категорії 59 кг.-виборов ІІ місце, Ковальчук Павло у ваговій категорії 35 кг.-ІІІ місце,Янчишин Костянтин у ваговій категорії 47 кг.- ІІІ місце, Сінабдєєв Андрій у ваговій категорії 59 кг.-виборов ІІ місце. Слід відмітити, що Майстер Юрій, був визнаний кращим  спортсменом цих змагань і нагороджений Кубком.

Олег Понедзялок

лютий

БОКС СК «ЕПІЦЕНТР»

 З 6.02.2017 по 12.02.2107 року в м. Ковель відбувся Чемпіонат України з боксу  серед жінок, молоді, юніорок. Вихованка  спортивного комплексу  «Епіцентр», уродженка та жителька м. Городок  Безродна Олександра, стала чемпіонкою України серед молоді  у ваговій категорії до 48 кг.. Тепер наша землячка зарахована до складу збірної України і буде представляти її в майбутньому на міжнародних змаганнях.

З 22.02.2017 року по25.02.2017 року в Молдові відбувся Міжнародний турнір з боксу,  у якому прийняла участь вихованка спортивного комплексу «Епіцентр»,  Безродна Олександра. Остання, гідно представила  Городоччину  та Хмельниччину і Україну в цілому, виборовши - І місце.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА СК «ЕПІЦЕНТР

3.02.2017 - 4.02.2017 року в м. Хмельницький  відбувся  Відкритий чемпіонат області по вільній боротьбі серед юнаків 2002-2004 р.н.. Вихованці спортивного комплексу «Епіцентр»  представляли  Городоччину  та здобули  призові місця. Так, Волос Денис  зайняв І – місце, Майстер Юрій, Любонько Анатолій, Присяжний Максим - зайняли  ІІ місце, Чернюх  Сергій, Ковальчук Дмитро, Григорчук О., - зайняли ІІІ місце.

18.02.2017 року  в спортивному комплексі «ЕПІЦЕНТР» в м. Городок  Хмельницької області, відбувся Відкритий турнір  з вільної боротьби, у якому взяли участь  188 спортсменів, серед яких були представники   Польщі, Львова, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Шепетівки, Городка. Вихованці спортивного комплексу  вибороли призові місця : Загурський Арсен – І місце, Ґедзь  Ростислав- ІІ місце,  Гурняк Кирило  - ІІІ місце, Ковальчук Павло – ІІІ місце, Горбанюк Олексій  - ІІІ місце,  Федощук Захар – ІІІ місце.

ВАЖКА АТЛЕТИКА СК «ЕПІЦЕНТР»

 З 1 по 4.02.2017 року  в м. Чернігів   відбувся  Кубок  України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, де вихованець та тренер  спортивного комплексу  «Епіцентр»  з важкої атлетики у ваговій категорії до 77 кг.  Кукош Дмитро Павлович  - посів І місце.

ПАУЕРЛІФТИНГ СК «ЕПІЦЕНТР»

 4.02.2017 року в спортивному комплексі «ЕПІЦЕНТР» в м. Городок  Хмельницької області,  відбувся Чемпіонат області з пауерліфтингу. Вихованці  СК «ЕПІЦЕНТР»  виступили гідно, представляючи Городоччину та зайняли наступні місця:  Андрущенко Андрій – І місце, Мерва Мар’яна – І місце, Підлісна Наталія  - І місце, Козловська Дарина  - І місце, Чернійчук  Євген – І місце,  Садовський Дмитро – І місце, Ретуков Василь  - І місце, Кельбус Дарина – ІІ місце, Вонсович Михайло – ІІІ місце,  Андрущишин Костянтин – ІІ місце.

січень

БОКС СК «ЕПІЦЕНТР»

21.01.2017 року в м. Київ відбувся Турнір присвячений пам’яті А. Третякова з боксу у якому приймали вихованці спортивного комплексу «Епіцентр». Наші спортсмени : Кулібаба Б., Покотілов А., Миндюкевич  Д., Огороднік  О., Цебень Т.,  зайняли  І – місце, Шупер В., та Столяр Д. ІІ – місце. В загальному спортсмени спортивного комплексу  показали відмінний результат. 

З 28.01.2017 року по 29.01.2017 року в м. Хмельницькому проходив Чемпіонат області з боксу, в якому приймали участь вихованці спортивного  комплексу «Епіцентр». Боксери спортивного комплексу виступили гідно та зайняли призові місця.  Так, Кулібаба Б., Покотілов А., Огороднік О., Столяр Р., Безродна О., - зайняли І місце, а Миндюкевич  Р., Шупер В., Куйдан А., Герман В., Кончен А., Цебень Т., Гоменюк Р., - зайняли ІІ місце.

ВАЖКА АТЛЕТИКА СК «ЕПІЦЕНТР»

19-20 січня  2017 року  в м. Хмельницький відбувся  Чемпіонат області  з важкої атлетики  серед юнаків та дівчат, у якому приймали участь вихованці спортивного  комплексу «ЕПІЦЕНТР», останні виступили гідно  та зайняли призові місця наступним чином:  Сокальська  Ірина – І місце, Жаріна Анастасія  - ІІ місце,  Корчак Олександр -  І місце,  Романюк Дмитро – ІІ місце,  Ямський  Денис – ІІ місце, Ярема Дмитро – ІІ місце.

ПАУЕРЛІФТИНГ СК «ЕПІЦЕНТР»

З 24 по 28 січня у м. Коломия пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу (жим лежачи). Із Городка на змагання поїхали четверо пауерліфтерів - Сергій Підлісний, Євген Чернійчук, Наталія Підлісна та їх тренер Андрій Андрущенко. Боротьба видалася досить запеклою. Євгену до призового місця не вистачало 2,5 кг, Сергій програв у власній вазі. Та все-таки дві медалі у Городок спортсмени привезли. Серед дівчаток у ваговій категорії до 72 кг II місце посіла Наталія Підлісна (варто зазначити, що вага спортсменки 67 кг) з результатом - 55 кг. Ця перемога забезпечила юній пауерліфтерці місце у Збірній України серед дівчат, та І місце – зайняв Андрущенко Андрій.  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці