Міжнародний турнір з футболу

Юним футболістам бажали перемоги, віри у свої сили, спортивного завзяття, наполегливості та гарних вражень

У Польщі в м. Щецін з 13 по 16 червня відбувся Міжнародний турнір з футболу «Кубок Щеціна 2013», в якому брали участь 12 команд з чотирьох країн: Польщі, України, Литви, Німеччини. Юнацьку футбольну команду «Поділля» Городоцького району врочисто проводжали на цей турнір 12 червня.
Зібралися вболівальники, батьки, організатори поїздки, представники влади та обласної громадської організації «За конкретні справи». І хоч день був дощовим, проте всі були налаштовані оптимістично. Юним футболістам бажали перемоги, віри у свої сили, спортивного завзяття, наполегливості та гарних вражень . Батьки дякували народному депутату Герезі Олександру Володимировичу за сприяння в організації поїздки та піклування про розвиток спорту на Городоччині.

Юнацьку футбольну команду «Поділля» Городоцького району врочисто проводжали на цей турнір 12 червня.
Крім того, дякуючи Герезі О.В., всі учасники команди отримали футбольну форму та м’ячі, а тренерський склад – спортивні костюми і спортивне взуття.
У склад команди увійшли 13 юнаків 1999 – 2000 р. н.: десятеро від Городоцької ДЮСШ та троє від Лісоводської ДЮСШ.

Супроводжували футболістів:

Вірик Андрій Костянтинович - тренер команди,
Гук Михайло Павлович – директор ГородоцькоЇ ДЮСШ,
Кульпа Вадим Анатолійович - представник команди,
Тимофіїва Людмила Анатоліївна – медичний працівник .

14 червня 2013 року в м. Щецін в урочистій обстановці за участю всіх запрошених було проведене жеребкування, за результатами якого наші городоччани увійшли до групи з двома командами з Польщі та однією з Німеччини. Юні футболісти «Поділля» у своїй групі посіли третє місце.

За результатами змагань переможцями стали:

1 місце – команда «Погонь» (м. Щецін, Польща),
2 місце – команда «Блекітні» (м. Вронкі, Польща),
3 місце – команда «Карпати» (м. Львів, Україна).

Юнацька футбольна команда «Поділля» Городоцького району

Турнір був гарно організований, діти мали можливість не лише показати свій спортивний азарт, набуті вміння, але й добре відпочити. Відвідали аквапарк «Лагуна», побували на екскурсії по річці «Одра» на катері.
А 16.06.2013 р. наші юні спортсмени з гарним настроєм, з позитивними емоціями, з бажанням перемагати та брати участь у подібних турнірах вирушили назад до рідного Поділля, на мальовничу Городоччину.

Андрій Савченко