• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Перемога буде нашою

Городоцькі футболісти знову готуються до Міжнародного турніру з футболу, який відбудеться у червні в м. Щецін

Городоцькі футболісти знову готуються до Міжнародного турніру з футболу, який відбудеться у червні в м. Щецін (Польша). Нагадаємо, що наші земляки вже мають досвід участі у таких змаганнях. Минулого року городоцька футбольна команда «Поділля», до складу якої ввійшло 13 юнаків 1999–2000 р. н.: десятеро від Городоцької ДЮСШ та троє - з Лісоводської ДЮСШ, за сприяння народного депутата України Олександра Гереги уже грала в футбол у Польщі. І цьогоріч Олександр Герега знову подарував юним футболістам таку можливість.

Відтак, городоччани тренуються навіть у негоду. «Часу гаяти ми не можемо, - кажуть городоцькі футболісти. – До турніру залишився лише місяць». Тому, якщо стандартно аматорські футбольні команди проводять три тренування на тиждень тривалістю по 2-2,5 години, то городоцькі юнаки тренуються щодня по дві-три години. Хлопці наполегливо відшліфовують спортивну та ігрову майстерність: виконують бігові вправи з м’ячем, відпрацьовують удари по воротах, проводять естафети, удосконалюють свою тактику та техніку.

- Для нас цей турнір дуже важливий, - каже Олександр Овсяк, юний футболіст. – Минулого року на змаганнях ми побачили, що там дуже сильні суперники. Тому маємо усунути всі недоліки, які ми мали тоді. Хочемо цього разу здобути таку важливу для нас перемогу.
Враховуючи те, що на міжнародний турнір приїжджають досить сильні команди, цьогоріч Поділля представлятиме збірна команда з області. У Щецин поїдуть найкращі футболісти, юнаки із Хмельницького, Дунаєвець і Городка.

ФК Поділля

- Оскільки компанія «Епіцентр» є одним із спонсорів цього турніру, а народний депутат Олександр Герега розвиває спорт і на Городоччині, - зауважує Андрій Вірик, тренер футбольної команди, - наші діти знову мають нагоду побувати на такому турнірі. Олександр Володимирович повністю фінансує дану поїздку: переїзд, харчування, проживання дітей. Це надзвичайно велика справа для нас усіх.

Наразі футболісти тренуються кожен у своєму місті. У повному складі команда посилено розпочне тренуватися з 1 червня. Юні футболісти вірять у свої сили, мають неабияке спортивне завзяття та наполегливість. Тож віримо, що цього року переможний кубок дістанеться саме юним футболістам з Поділля.

Наталія ПОПОВИЧ

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці