Команда "Поділля Епіцентр" на Міжнародному турнірі з футболу

Футбольна команда 'Поділля Епіцентр'

У неділю, 29 червня, городоцькі футболісти, які входили до складу команди „Поділля Епіцентр” повернулися із Міжнародного турніру з футболу. Турнір проходив у м. Щецин (Польша). Разом з городоччанами до складу команди входили спортсмени із Дунаєвець та Хмельницького. Учасників змагання у Городку зустрічали мер міста Володимир Поворозник, голова районної ради Олександр Воротний та представник громадської організації „За конкретні справи” Вадим Якубовський.

За першість в Міжнародному турнірі змагалися 12 команд з 5 країн: Німеччини, Польщі, Литви, України та Чехії. З України „Кубок Щецина-2014” поїхали виборювати дві команди: львівська „Карпати” та збірна „Поділля Епіцентр”, до складу якої входили юнаки з Дунаєвець, Хмельницького та Городка. 

- На турнір приїхали дуже сильні команди, гравці яких займаються у професійних футбольних школах, - каже Іван Баранов, гравець команди „Поділля Епіцентр”. - Тому конкурувати з ними нелегко. Крім того, хорошої фізичної підготовки та витримки вимагав графік змагань. Протягом чотирьох днів щодня ми грали з трьома командами. 

- Зауважимо, що змагання проходили на високому рівні, - додає Андрій Вірик, тренер ФК „Поділля Епіцентр”. - Команди-учасники мали гарну підготовку, і грати з такими сильними футболістами було для нас честю. Також хочу відмітити, що футбольні поля, на яких проходив турнір, – бездоганної якості. На жаль, на Хмельниччині таких полів немає. Та все ж приємно зазначити, що городоччани склали гідну конкуренцію іншим командам. „Поділля Епіцентр” здобув яскраву перемогу у грі з командою із Вільнюса, з рахунком 4:0. Програли подоляни командам з Чехії та Польщі, хоча у ворота однієї команди з Польщі вдалося забити два голи. 

- Тренери команд-суперників, з якими я спілкувався, відмітили, - продовжує Андрій Вірик, - що підготовка в нас досить небога, незважаючи на те, що футболом ми займаємося більше на любительському рівні. Загалом у Польщі городоччани провели 10 днів. Крім змагань, за сприяння спонсорів, організаторів турніру та компанії „Епіцентр К”, для делегації з України було організовано цікаву культурну програму.

- Ми відвідали такі міста на побережжі Балтійського моря, як Свіноустьє, Нове Варпно, Мєздезбрує, - розповідає Денис Сорокатий, гравець подільської команди футболістів, - а також аквапарк „Лагуна” у Щецині, природничий та військовий музеї, музеї воскових фігур. Та найбільше мені сподобалися морські екскурсії: на катері по річці Одра, на яхті - до берегів Німеччини і на круїзному лайнері, що курсує до Швеції. 

В усіх містах гостей зустрічали мери міст. Також городоччани поспілкувалися з генеральним консулом України у Щецині Генріхом Колодієм, який зазначив, що докладатиме власних зусиль для входження України в Європейський Союз. 

Учасників змагання у Городку зустрічали мер міста Володимир Поворозник, голова районної ради Олександр Воротний

Учасників змагання у Городку зустрічали мер міста Володимир Поворозник, голова районної ради Олександр Воротний

Зауважимо, що поїздка ФК за кордон відбулася за сприяння народного депутата України Олександра Гереги. Компанія „Епіцентр К”, яка є одним  із 43 спонсорів турніру „Кубок Щецина-2014”, взяла на себе усі витрати (проїзд, проживання, харчування та екскурсії). Крім того, тренерський склад та футболісти „Поділля Епіцентр” отримали в подарунок футбольну форму, взуття та м’ячі.

- Ми щиро вдячні нашому народному депутату Олександру Володимировичу Герезі за надану можливість взяти участь у Міжнародному турнірі, - говорять футболісти та їхній тренер. – Для нас це надзвичайно важливий подарунок у житті, який дає шанс на професійне футбольне майбутнє.

Наталія  Попович, фотографії Анатолія Буцького