• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Чемпіонат України з важкої атлетики

Відзначились представники спортивного клубу 'Епіцентр К'

 На Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років в м. Скадовську Херсонської області брало участь 195 спортсменів із 20 областей. Чемпіонат проходив під патронатом Президента Федерації важкої атлетики України Олександра Володимировича Гереги. Відзначились представники спортивного клубу «Епіцентр К»: у ваговій категорії до 94 кг Павло Іващенко посів 2 місце з результатом 330 кг (ривок 145 кг та поштовх 185 кг), у категорії до 105 кг Роман Василевський став переможцем з результатом 360 кг (ривок 170 кг та поштовх 190 кг). У найважчій ваговій категорії (понад 105 кг) переможцем став Олег Прошак, який показав результат міжнародного зразку – 430 кг у сумі двоборства (ривок 190 кг та поштовх 240 кг). До речі, він був нагороджений спеціальним кубком від Президента ФВАУ як кращий важкоатлет турніру по системі Сінклера. Аналогічним президентським кубком була нагороджена і Надія Чібісова з м. Скадовська як найкраща важкоатлетка турніру.

Переможцям змагань у всіх вагових категоріях було вручено дорогоцінні подарунки від Херсонського гіпермаркету «Епіцентр К» (директор Шеховцов О.В.).

Командну перемогу святкували важкоатлети Хмельницької області вже третій рік поспіль, починаючи з 2012 року.

Переможцям змагань у всіх вагових категоріях було вручено дорогоцінні подарунки від Херсонського гіпермаркету 'Епіцентр К'

Б.М. Лобко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці