• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Богатир Городоччини – 2014

В неділю на центральній площі міста відбулися змагання 'Богатир Городоччини-2014'

 В неділю на центральній площі міста відбулися вже традиційні змагання «Богатир Городоччини-2014». Змагання проходили за програмою «Козацьких забав». Найсильніші та найвитриваліші городоччани змагалися цього дня за титул богатиря року. Зокрема, продемонстрували свою силу: Микола Радзієвський, майстер спорту з важкої атлетики, вихованець СК «епіцентр»; Олександр Кочетков, кандидат в майстри спорту з вільної боротьби; Віктор Романюк, майстер спорту з пауерліфтингу, чемпіон України; Андрій Мельник, майстер спорту України з важкої атлетики та заслужений тренер України з важкої атлетики.

У програму змагань було включено шість видів атлетичних та силових вправ. А саме: «Прогулянка фермера» – це перенесення кисневих балонів загальною вагою 180 кг; «Піднімання гирі» вагою 50 кг; «Перекидання колеса» вагою 340 кг; « Перенесення сейфів» вагою 230 кг на відстань 20 метрів; «Присідання з автомобілем», вага якого понад 1 тонну 400 кг; «Переміщення автобуса» вагою 5 тонн 300 кг на відстань 20 метрів.У важкій та запеклій боротьбі наші силачі вибороли призові місця: Микола Радзієвський посів III місце, минулорічний «Богатир року» Віктор Романюк, здобув II місце, а найсильнішим став відомий городоччанин – Андрій Мельник.

- Змагатися було сьогодні нелегко, - каже Андрій Мельник, - оскільки суперників мав досить сильних. Найважче було тягнути багатотонний автобус, бо останнім часом я скинув у своїй вазі з десяток кілограмів. Але радий за те, що мені вдалося стати переможцем. Сподіваюся, що ці змагання стануть прикладом для сучасної молоді, яка зобов’язана по-серйозному приділяти увагу власному здоров’ю.

Слід відмітити суддівську бригаду, у складі якої - Костянтин Омельчук, чемпіон Європи з гирьового спорту серед ветеранів, призер чемпіонату світу; Олександр Цвігун, Вадим Кульпа, В’ячеслав Пантелєєв та Валерій Щуцький.За словами присутніх, змагання були видовищними і цікавими.

- На мій погляд, сьогодні напрочуд цікава програма відзначення Дня міста, - стверджує Олег Ямський. - Городоччани мають можливість подивитися цікаві змагання, поспостерігати за грою футболістів, послухати патріотичні виступи артистів. Все це завдяки нашому земляку Олександру Герезі. Тож, щиро вдячні за такий приємний день відпочинку!

Олена Матвєйцева

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці