• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШИВСЯ УСПІШНО

У минулі вихідні центральний стадіон «Колос» був наповнений емоціями вболівальників, які прийшли на фінал Кубку району «Золота осінь-2014». Змагалися команди «Зеніт» (Юрія-фарм, м. Городок) та «Кіровець» (с. Жищинці). У змаганнях взяло участь 14 команд, дві найсильніші вийшли у фінал. Перший тайм футбольного поєдинку закінчився з рахунком 2:0 на користь жищинецьких футболістів. Обидві команди показали високий рівень майстерності, але фортуна була на боці гостей. Найкращими виявилися в команді «Кіровець»: Швець Сергій, Бедратий Олександр, Тринадцятко Олег. У команді «Зеніт» - Олександр Гизлик, Роман Махно, Вадим Яровий.- Ми задоволені, як ніколи, бо дуже хотіли виграти, старалися, чекали, - ділиться враженнями капітан команди „Кіровець” Олег Тринадцятко. - Для нас ця фінальна гра є особливою, востаннє ми перемагали в цьому кубку 5 років тому. Сьогодні Бог нам допоміг. Додалось трішки щастя. Що виграємо, ми зрозуміли вже після першого тайму.

По завершенні гри – традиційне нагородження за перше та друге місце. Також цього дня команда-фіналіст Чемпіонату Хмельницької області першої ліги «Епіцентр-Вікторія», яка виборола друге місце, поступившись команді „Vitagro” (м. Волочиськ), передала кубок Чемпіонату області міському голові. Гравці подякували народному депутату Олександру Герезі за фінансову підтримку та передали Володимиру Поворознику здобутий у важких іграх заслужений спортивний трофей. Міський голова від імені громади міста висловив подяку гравцям «Епіцентр-Вікторія» за професійну і наполегливу боротьбу. За двадцять років городоцькі футболісти жодного разу не виходили у фінал, і цього року вони продемонстрували справді високий рівень футболу. Наступного року перемога в обласному Чемпіонаті має бути нашою.Також відбулося нагородження в рамках Чемпіонату району з футболу. У серії цих ігор кращими стали футболісти команди «Зеніт», друге місце посіла команда «Кіровець», третє - команда «Литвина». Тож цьогорічний футбольний сезон завершився успішно, з щедрим доробком заслужених перемог.

Алла РИБАК  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці