• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

ЕПІЦЕНТР СПОРТУ І ЗДОРОВ’Я

20 грудня 2014 року в м. Городку в спортивному клубі «Епіцентр» відбулися змаганя відкритої першості Городоцької ДЮСШ з футзалу

20 грудня 2014 року в м. Городку в спортивному клубі «Епіцентр» відбулися змаганя відкритої першості Городоцької ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2002-2003 р.н.

20 грудня у Городку був великий день спорту. Два місяці тому у нашому місті відбулися дві визначні події – відкриття найбільшого в Україні спортивного комплексу «Епіцентр» та Чемпіонат України з важкої атлетики. Тоді у багатьох місцевих жителів виникало запитання: яка ж подальша доля спортивного клубу? Чи не пустуватиме він до наступних змагань?

Відповідь на це запитання дав час. Відколи „Епіцентр” відкрився - тут щодня повно дітей. Хто замається у залі для вільної боротьби, хто – у залі для боксу чи футзалі. Аби було бажання. Місце тут знайдеться для всіх. Минулої суботи вирішила й сама поринути у спортивне життя клубу. О 10.00 переді мною відкрилися двері «Епіцентру спорту». З привітною посмішкою тут усіх відвідувачів зустрічає охоронець, який звертається з проханням взути бахіли. Правила є правила (до речі, однакові для всіх, в тому числі і для поважних гостей - на власні очі переконалася). Поки надягаю бахіли, у холі помічаю кількох людей - це батьки найменших спортсменів, 5-6-річних. На зручних диванчиках вони чекають, поки їхні діти займаються на другому поверсі клубу. Захотілося подивитися на цих боксерів. Важкі двері із написом «Зал боксу» ледь відчинила і... здивувалася - тут ніде яблуку впасти. Наймолодші боксери працюють з мішками та грушами. Старші, ті, що вже впевнені у своїй майстерності, пробують сили в малому рингу. А в цей час на великому рингу проходять спаринги між боксерами зі станції Дунаївці та Городка. У ролі рефері виступає наш городоцький тренер Василь Ковальчук. До речі, раніше він та його вихованці неодноразово скаржилися на відсутність у Городку боксерського рингу.- Боксери без рингу не можуть відчувати дистанції, - пояснює Василь Володимирович. - Тому тренуватися нам було важко. Тепер цю проблему знято з порядку денного. Сьогодні займатися з дітьми - одне задоволення. І самі вони на тренуваннях почали викладатися по максимуму.

- Цей ринг дав усім боксерам натхнення для звершень, для досягнення своїх цілей та мети, - додає Денис Задорожний, боксер. - Враховуючи те, що у нас ще й висококваліфіковані та професійні тренери, впевнений - з нашого маленького містечка вийде ще не один чемпіон України.

Людно й у залі для вільної боротьби. У суботній день тут тренувалося близько 40 дітей. У будні їх ще більше – понад 70.

- Завдяки Олександру Володимировичу Герезі тренуємося в прекрасних умовах, - каже Андрій Бац, чемпіон області з вільної боротьби. – Все, що потрібно для борця – тут у наявності. Ми забезпечені необхідним спортінвентарем. Також Олександр Володимирович подарував нам автобус, на якому їздимо на змагання.

- Діти тут займаються різного віку, починаючи з шести років, - додає В’ячеслав Пантєлєєв, тренер-викладач з вільної боротьби СК «Епіцентр». – Ми їздимо на змагання, де показуємо непогані результати. Ось, наприклад, 12-14 грудня були на Всеукраїнському турнірі в м. Кам’янець-Подільський. Серед 28 команд, в тому числі із Польщі та Словаччини, ми показали досить гарні результати - посіли призове місце. Також цього року наш вихованець Андрій Гика став переможцем першості України в м. Івано-Франківську, і його зарахували кандидатом до Збірної України.

Наймолодші борці поки на змагання не їздять. Та у залі для вільної боротьби вони оздоровлюються, звикають до порядку, дисципліни та вчаться долати труднощі.

- Впевнений, все це їм пригодиться у майбутньому, - додає В’ячеслав Іванович. – Зауважу, що в плані фізичної підготовки діти до нас приходять, м’яко кажучи, ніякі. Фізкультури, власне, зараз у школах немає. Нормативи відмінено. Відтак трапляється, що діти не вміють зробити навіть «кувирок». Тому доводиться з ними важко працювати. Але за деякий час батьки самі не впізнають своїх дітей і дивуються їхньою фізичною підготовкою.

Серед цих мужніх борців виділяється одна дівчинка. Вона теж справно виконує всі вправи на тренуваннях. Запитую, чи не важко їй у чоловічій команді. Відповідь дівчинки здивувала.

- Мені дуже подобається наш тренер В’ячеслав Пантєлєєв, - сказала Даша Даніловська. – Він дуже добрий, тому я й ходжу на вільну боротьбу.

Поспілкувавшись з борцями, повертаюся на перший поверх. Там у цей час проходив турнір з мініфутболу. На відкриту першість з футзалу були запрошені команди Дунаєвецької, Чемеровецької, Ярмолинецької, ну і звичайно, Городоцької ДЮСШ. Перемогу отримали городоцькі футболісти. Тренери пов’язують такий успіх з умовами, в яких наразі займаються.

Змаганя відкритої першості Городоцької ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2002-2003 р.н.

- Наші футболісти тепер тричі на тиждень відпрацьовують свою спортивну майстерність, - розповідає Андрій Вірик, тренер городоцької команди. - Дві вікові групи (молодша та старша) ганяють м’яча по дві години. Раніше із заняттями в осінньо-зимовий період виникали певні труднощі. Тепер ми удосконалюємо свою спортивну майстерність у цих прекрасних умовах спортклубу «Епіцентр».

Жодного дня не буває порожнім і зал для важкої атлетики. 20 грудня там на високому рівні проходив Кубок Хмельницької області з важкої атлетики. Разом з цими змаганнями відбувся і турнір пам’яті Кіма Ногачевського, відомого тренера, одного із засновників важкої атлетики на Хмельниччині. На жаль, ця відома людина цього року пішла із життя.

- Дані змагання є етапом підготовки Збірної команди області до Кубку України, який відбудеться в Чернігові у лютому 2015 року, - каже Вадим Рудяк, голова Федерації з важкої атлетики Хмельницької області. – Зараз ми оцінюємо рівень підготовки спортсменів та відбираємо найкращих до основного складу Збірної Хмельниччини, яка представлятиме область на Кубку України.

Того дня за медалі боролися більше ста штангістів з різних куточків Хмельницької області. Серед них було й чимало городоччан, які принесли Городку перше командне місце. У ваговій категорії до 29 кг перемогу отримала Сокальська Ірина, до 32 кг – Жаріна Анастасія, до 36 кг – Мацюра Іванна, до 38 кг - Тирпкініш Вікторія, до 48 кг – Лісневська Емілія, до 53 кг – Чирська Юлія, до 38 кг – Романюк Дмитро, до 85 кг – Радзієвський Сергій, до 94 кг – Микола Радзієвський.

- Загалом, у кожному залі спортивного клубу щодня проходять тренування і майже щотижня – змагання з різних видів спорту: вільної боротьби, боксу, важкої атлетики, футболу, - розповідає Василь Гавриленко, директор спортивного клубу «Епіцентр». – Тобто, комплекс функціонує потужно. Жодня тут займаються більше 200 дітей. Вони - гордість та надія Городоччини, Хмельниччини та України загалом. Впевнений, що серед них зростають майбутні Олімпійські Чемпіони.

Наталія ПОПОВИЧ  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці