Відкритий чемпіонат спортивного клубу «Епіцентр» з вільної боротьби

21 березня у Городку відбувся Відкритий чемпіонат спортивного клубу ''Епіцент'' з вільної боротьби

 21 березня у Городку відбувся Відкритий чемпіонат спортивного клубу «Епіцентр» з вільної боротьби під патронатом голови федерації важкої атлетики, народного депутата України Олександра Гереги.

Змагання проходили за двома віковими групами – 2002-2004 рр. та 2005-2007 років народження. У Городок приїхали змагатися 11 команд з Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей.

- Я пам’ятаю, як будувався цей спорткомплекс, - згадує Володимир Поворозник, міський голова, - і дуже пишаюся тим, що у Городку ми тепер приймаємо спортсменів з усієї України. Я гордий за наше провінційне містечко, про яке дізнається уся Україна. Приємно, що у нашому місті, завдяки Олександру Герезі, збудовано чудовий спорткомплекс. Наш депутат - справжній патріот свого міста та рідного краю.

Змагання проходили за двома віковими групами – 2002-2004 рр. та 2005-2007 років народження.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 150 учасників. Головним суддею змагань був суддя національної категорії, відмінник освіти В’ячеслав Пантелєєв.

- У Городоцьких спортсменів є непоганий шанс показати гарні результати на цих змаганнях, - упевнений В’ячеслав Іванович. - Оскільки чимало юних спортсменів належним чином ставляться до тренувального процесу. Крім того, городоцькі вільники, які навчаються зараз у вищих училищах фізичної культури, вдосконалювали свою спортивну майстерність саме у спорткомплексі «Епіцентр», де є прекрасні умови для занять.

Крім учасників чемпіонату, їхніх тренерів та рідних, на змагання прийшло чимало городоччан. Глядачі, безперечно, отримали максимум задоволення від змагань.

- Спорт для Олександра Гереги має велике значення, - каже Вадим Якубовський, представник ГО «За конкретні справи». - Він із самого дитинства займався спортом. Коли є можливість допомогти нашим дітям, то Олександр Володимирович залюбки це робить. Тому ми бачимо прекрасний спортивний комплекс, де займається чимало юних спортсменів. Ці діти уже не вештаються вулицями, а загартовуються і завдяки спорту, працелюбству та дисципліні досягають гарних результатів у своєму житті. Народний депутат України на всіх рівнях допомагає дітям, щоб вони проявили свої здібності і таланти й стали гідними громадянами нашої рідної України.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 150 учасників

Городоччанин Віталій Квіт мріє стати олімпійським чемпіоном. Для цього активно тренується. У спорткомплекс «Епіцентр» Віталій вперше прийшов у другому класі і записався до тренера з вільної боротьби В’ячеслава Пантелєєва. У спортивний зал його привів батько. Відтоді Віталій не покидав займатися вільною боротьбою. Наразі він навчається у Львівському вищому училищі фізичної культури.

Своє майбутнє мріє пов’язати зі спортом інший вихованець спорткомплексу - Андрій Гика, який також навчається у Львові. Після багаторічних тренувань, у жовтні минулого року, Андрій виборов звання чемпіона України з вільної боротьби. Коли на канікули чи вихідні він приїздить у рідне містечко, то поспішає на тренування у спорткомплекс. - Спорт - це моє життя, - стверджує юний спортсмен. - Він дисциплінує, загартовує, надає сили та робить нас самостійними.

Гості Городка - учасники змагань та їхні батьки - були у захваті від нового, прекрасного спортивного комплексу ''Епіцентр''

Гості Городка - учасники змагань та їхні батьки - були у захваті від нового, прекрасного спортивного комплексу «Епіцентр», оскільки в їх місцевості діти займаються у набагато гірших умовах.

За підсумками змагань, багато Городоцьких спортсменів піднялися на п’єдестал пошани, виборовши призові місця Відкритого чемпіонату СК «Епіцентр». Городоцька команда з вільної боротьби у командному заліку виборола друге місце, поступившись потужній та чисельній команді з міста Хмельницького. Третє місце посіла команда із Чернівців. Сім спортсменів із нашого району змагалися у фіналі.Перші місця вибороли: Анатолій Любонько (в.к. 63 кг.), Максим Присяжний (в.к. 66 кг.).

Другі місця посіли: Захар Федощук (в.к. 25 кг.), Владислав Возний (в.к. 38 кг.), Богдан Дребушко (в.к. 37 кг.), Денис Волос (в.к. 55 кг.), Яна Мельничук (в.к. 35 кг.).

Треті місця зайняли: Юрій Майстер (в.к. 27 кг.), Сергій Чернюх (в.к. 30 кг.).

Команду Городоччини підготували тренери: В’ячеслав Пантєлєєв та Олександр Гизлик.На змаганнях побувала Олена МАТВЄЙЦЕВА