• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

ЗА ЧОТИРИ РОКИ ЧЕМПІОНИ!

Городоцька команда ''Епіцентр-Вікторія''

18 жовтня відбулася фінальна гра Хмельницької області з футболу. У матчі взяла участь і городоцька команда «Епіцентр-Вікторія». Загалом ця команда існує вже чотири роки, і щороку вона наближалася до звання чемпіона. У фінальну частину обласних змагань команда «Епіцентр-Вікторія» потрапила у 2012 році, тоді її гравці посіли в області 4 місце. Наступного 2013 року городоцькі футболісти вибороли третє місце, а минулого року - друге. І от нарешті «Епіцентр-Вікторія» стала чемпіоном області.

- Нарешті чемпіонство прийшло в Городок, - посміхається тренер футбольної команди Олександр Кульпа. - Востаннє перше місце городоччани у футболі займали 24 роки тому, у 1991 році. І от мрія здійснилася знову. Наші футболісти переломили хід гри, забивши третій, переможний, гол. Зокрема, дуже важливих два голи забив Дмитро Небесний. Хоча, в цілому, усі гравці команди самовіддано боролися за перемогу. В той же час, ми вдячні народному депутату України Олександру Герезі, який завжди підтримує нашу команду, допомагає їй як фінансово, так і матеріально.

За словами тренера, гра була дуже важкою. Футболістам постійно доводилося відбивати атаки супротивників, та велике бажання перемогти зіграло вирішальну роль. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь городоччан. 

Городоцька команда ''Епіцентр-Вікторія''

Наталія Попович

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці