• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Чемпіонат Украіни з важкої атлетики

Городоччани тричі піднімались на другу сходинку Всеукраїнського п'єдесталу!

З 16 по 20 жовтня в місті Кам'янці-Подільському проходив чемпіонат Украіни з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, де взяло участь 237 учасників із 23 областей. Цей чемпіонат дав перший подих черговому новому важкоатлетичному професійному комплексу, який подарував кам'янчанам президент федерації важкої атлетики України Олександр Володимирович Герега.

Юні важкоатлети та важкоатлетки спортивного клубу «Епіцентр» міста Городка, що входили до складу збірної Хмельницької області зробили вагомий внесок в копілку обласної команди, адже юнаки Хмельниччини вперше стали чемпіонами України в командному заліку!!! Дівчата також відмінно змагались, вони отримали командну бронзу!!! Городоччани тричі піднімались на другу сходинку Всеукраїнського п'єдесталу!

Ірина Сокальська у ваговій категорії до 36 кг, Анастастасія Жаріна до 40 кг та Дмитро Романюк до 41 кг у ривку! Олександр Корчак, Роман Ярема та Емілія Лісневска, які хоча і не потрапили у трійку найсильніших, але також дали вирішальні очки для команди.

Команду підготував старший тренер області з важкої атлетики серед юнаків, тренер СК «Епіцентр» Мельник Андрій.

Андрій Мельник  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці