Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків

Вільна боротьба — спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою різних технічних прийомів (захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо) намагається покласти суперника на лопатки чи набрати більшу кількість очок. Від класичної боротьби вільна відрізняється широким спектром технік, що включають використання ніг: зачепи, підсічки, підніжки та інше.

19 березня 2016 р. у м. Городку в СК ''Епіцентр'' проходив Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків

Організація навчально-тренувального процесу в спортивному комплексі «Епіцентр» здійснюється на основі сучасних методів і технологій спортивного тренування з широким застосуванням допоміжних засобів підготовки, медико-відновлювальних заходів і планується на базі засвоєння високих тренувальних і змагальних навантажень, різнобічного фізичного розвитку, раціональної організації режиму дня.

19 березня 2016 р. у м. Городку в СК «Епіцентр» проходив Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків, на який зареєструвались 12 команд, загалом 192 учасники за віковими групами 2001 – 2004 та 2005 – 2007 років народження.

Команди на турнір прибули з Республіки Молдова, м. Чернівці, м. Хмельницького, м. Кам′янця-Подільського, м. Збараж, м. Теребовля , м. Кельменці, м. Борщова , м. Нова Ушиця , м. Шепетівки , м. Шумська та з нашого м. Городка.

Упродовж усього дня в спортивному комплексі на двох килимах точилася запекла боротьба між учасниками турніру. Городоцькі спортсмени в неофіційному командному заліку посіли перше місце, виборовши шість золотих , чотири срібних та сім бронзових нагород.

Золоті нагороди отримали : Гика Андрій, Квіт Віктор, Шимков Михайло, Любонько Анатолій, Куций Андрій, Лясковський Михайло.

Срібні нагороди отримали: Майстер Юрій, Волос Денис, Присяжний Максим, Сінабдєєв Андрій.

Бронзовими призерами стали: Ковальчук Дмитро, Дрибушко Богдан, Шелестинський Вадим, Манзій Олександр, Возний Владислав, Бац Андрій, Хаєцький Владислав.

Усіх учасників турніру було нагороджено кубками, медалями та грамотами різних ступенів СК « Епіцентр».

Команда з м. Городка

Команда з м. Городка

Кращим спортсменом турніру було визначено городоччанина Андрія Гику.

Тренери, юні спортсмени та їхні батьки висловлюють щиру подяку Олександру Володимировичу та Галині Федорівні Герегам за постійну підтримку юних борців, створені прекрасні умови для тренувань, проведення змагань.

Андрій Савченко, В'ячеслав Пантєлєєв.