• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

Ірина Сокальська

З 12 по 16 квітня у м. Славутич Чернігівської області пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 15, 17 років та Всеукраїнський турнір з важкої атлетики пам'яті «Героям Чорнобиля». На цьому чемпіонаті прийняла участь рекордна кількість спортсменів – 356 чоловік!
Четверо спортсменів городоччан представляли Хмельницьку область та спортивний клуб «Епіцентр» на чемпіонаті. Олександр Корчак (вагова категорія до 56 кг), Дмитро Романюк (вагова категорія до 45 кг), Лісневська Емілія (вагова категорія до 58 кг) та Ірина Сокальська (вагова категорія до 36 кг).

Ірина Сокальська та Андрій Мельник
У віковій категорії до 15 років в чемпіонаті України Олександр Корчак був другим, виконавши норматив першого дорослого розряду, Емілія Лісневська показала четвертий результат. У Всеукраінському турнірі Дмитро Романюк у запеклій боротьбі за третє місце підняв 101 кг., і посів четверте місце. Ірина Сокальська впевнено перемогла у своїй ваговій категорії і після підсумків змагань старший тренер збірної України серед дівчат Євген Шилов включив Ірину у попередній склад збірної України з важкої атлетики!

Мельник Андрій

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці