• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів у Швеції

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів у Швеції

 17 – 21 липня 2016 року в столиці Швеції, у Стокгольмі, відбувся чемпіонат Європи серед кадетів, у якому по праву виборов місце в збірній команді України городоччанин Андрій Гика. Цей чемпіонат був особливий тим , що кожна країна могла виставити два командних склади. Це призвело ще до більшої конкуренції на чемпіонаті. В багатьох країнах і перший, і другий склади збірних були дуже сильними. Андрій Гика у складі збірної України боровся у ваговій категорії – 76 кг. Цю вагову категорію представляло 27 спортсменів. Андрій посів дев′яте місце, виборовши путівку на чемпіонат Світу, який буде проходити в Грузії у вересні. На змаганнях такого рівня городоцькі спортсмени-вільники будуть вперше представляти Україну, де конкуренція буде ще вищою.
Ця поїздка відбулася завдяки підтримці народного депутата О.В. Гереги, який повністю її фінансував Андрію Гиці та його тренеру – Пантєлєєву В.І.

Андрій Гика та його тренер Пантєлєєв В.І.

В'ячеслав Пантєлєєв

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці