Лічильник відвідувачів

Спорт

Пауерліфтинг: із Коломиї з двома нагородами!

Наталія Підлісна

З 24 по 28 січня у м. Коломия пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу (жим лежачи).

Із Городка на змагання поїхали четверо пауерліфтерів - Сергій Підлісний, Євген Чернійчук, Наталія Підлісна та їх тренер Андрій Андрущенко. Боротьба видалася досить запеклою. Євгену до призового місця не вистачало 2,5 кг, Сергій програв у власній вазі. Та все-таки дві медалі у Городок спортсмени привезли. Серед дівчаток у ваговій категорії до 72 кг II місце посіла Наталія Підлісна (варто зазначити, що вага спортсменки 67 кг) з результатом - 55 кг. Ця перемога забезпечила юній пауерліфтерці місце у Збірній України серед дівчат.

Тренер СК «Епіцентр» Андрій Андрущенко серед чоловіків у ваговій категорії 83 кг виборов I місце. Його результат - 195 кг. Відповідно, Андрій Олександрович готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться в серпні у Фінляндії.

Андрій Андрущенко

Наразі ж спортсмени та їх тренер за сприяння у поїздці на Чемпіонат України висловлюють подяку міському голові Василю Підлісному та народному депутату України Олександру Герезі.