Лічильник відвідувачів

Спорт

Наші - серед переможців

Оксана Панькевич та Віталій Плюта

28 січня 2017 року у м. Хмельницькому відбулися змагання з гирьового спорту: черговий чемпіонат області та першість міста, у яких взяла участь і команда спортсменів м. Городка.

У ваговій категорії до 58 кг наша спортсменка Оксана Панькевич виборола І місце, виконавши вправу ривок гирею 24 кг – 53 підйоми за 10 хв. Чемпіоном області у ваговій категорії 68 кг став Віталій Плюта, який виконав вправу поштовх двома гирями по 32 кг – 63 рази та ривок – 72 підйоми (норматив КМС). Початківець Борита Ігор, який вперше брав участь у змаганнях, виконав вправу поштовх за 10 хв вагою гирі 24 кг – 30 разів та ривок 86 підйомів, виборовши ІІІ місце у першості міста та ІІ місце у Чемпіонаті області з гирьового спорту.

У командному заліку городоччани посіли 5 місце з 8 команд.

Команда наших спортсменів братиме участь у Кубку України з гирьового спорту, який відбудеться 6-9 квітня в СК «Епіцентр» м. Хмельницький.