• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Спорт

Спартакіада - фінал

Урочисте відкриття спартакіади-конкурсу відбулося на центральній площі міста

1 червня в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей під патронатом народного депутата України Олександра Гереги відбувся фінал спартакіади-конкурсу для дітей та молоді „Заради дітей - в ім’я України!”. У фіналі змагалися команди з чотирьох районів: Чемеровецького, Дунаєвецького, Ярмолинецького та Городоцького. Перше командне місце посіли спортсмени з Дунаєвецького району.

Хоча 1 червня з самого ранку лив дощ, ці погодні умови не налякали юних гравців. Усі хотіли здобути перемогу, відтак бажання змагатися у школярів не зникло. Урочисте відкриття спартакіади-конкурсу відбулося на центральній площі міста.

Саме ці змагання в кожному районі започаткував народний депутат України Олександр Герега. Від його імені до присутніх звернувся помічник Андрій Шинькович: „Побільше гарного настрою, натхнення. Щоби перемогою ви вважали досягнення тієї мети, яку перед собою поставили. Звичайно, не всі стануть призерами, але вже те, що ви приїхали на фінал, означає: тут зібралися найсильніші. Адже кожна команда у своєму районі стала найкращою”.
Легкоатлетична естафета та змагання з перетягування каната проходили на центральній площі міста. Перше місце посіли дунаївчани.
Перетягування каната виявилось справою не з легких. Та не розчарувались навіть ті, хто нікого не перетягнув.
- Суперники виявились дуже сильними, - каже Петро із Ярмолинець. – І хоча ми не здобули перемоги, та отримали лише позитивні враження від змагань. Все дуже гарно організовано.
Змагання з міні-футболу серед учнів 5-7 класів проходили на стадіоні зі штучним покриттям на території Городоцької гімназії.
- Рівень підготовки команд майже однаковий, але трішки відчувається, що кращі ті команди, в яких є зали для занять з футболу, - зауважує суддя змагань з футболу Олександр Кульпа. – Такі гравці знайомі більше з правилами, тактикою гри і її технікою.
Спартакіада-конкурс з волейболу проходила в спортзалі Городоцької школи №4. Першими грали команди із Чемерівців та Дунаєвець. Останні перемогли з рахунком 2:0. Другими - Ярмолинці та Городок. Городок здобув перемогу – 2:0. Остання гра була між дунаївчанами та городоччанами.
- Боротьба була запеклою, - розповідає Вадим Кульпа, суддя змагань з волейболу. - Найвищий рівень підготовки був у команд з Дунаєвець та Городка. І хоча команда з Дунаєвець перемогла, та городоччани теж не пасли задніх.

Відтак, за підсумками міжрайонної спартакіади для дітей та молоді „Заради дітей - в ім’я України!” в легкоатлетичній естафеті посіли:

1 місце - команда Дунаєвецького району;
2 місце – команда Чемеровецького району;
3 місце – команда Городоцького району;
4 місце – команда Ярмолинецького району.


У перетягуванні каната :

1 місце - команда Дунаєвецького району;
2 місце – команда Городоцького району;
3 місце – команда Чемеровецького району;
4 місце - команда Ярмолинецького району.


З волейболу:

1 місце - команда Дунаєвецького району;
2 місце – команда Городоцького району;
3 місце – команда Чемеровецького району;
4 місце – команда Ярмолинецького району.


З міні-футболу:

1 місце - команда Дунаєвецького району;
2 місце – команда Городоцького району;
3 місце – команда Чемеровецького району;
4 місце – команда Ярмолинецького району.


Загальнокомандні місця:

1 місце – Дунаєвецький район – 16 балів;
2 місце – Городоцький район – 11 балів;
3 місце – Чемеровецький район – 7 балів;
4 місце – Ярмолинецький район – 4 бали.

Усі учасники спартакіади отримали грамоти та медалі. Їх нагороджували на центральній площі керівники міста та району, а також помічники народного депутата України Олександра Гереги.
- У цих змаганнях є тільки переможці, - Роман Сандуляк, тренер з Дунаєвецького району, - тому що всі отримали масу задоволення, оздоровилися та виграли призи. Щиро дякуємо за це Олександру Володимировичу та бажаємо йому міцного здоров’я.
Команда, яка посіла І місце, поїде в м. Одесу. Городоччани поїдуть до Львова. Гравці Чемеровецького району відвідають Вінницю, а Ярмолинецького – м. Яремче.

Нагородження переможців
До речі, такі змагання у Городку проводилися вперше. Та їх планують зробити традиційними.

Текст Наталія Попович, фото Сергій Кузьмін

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці