• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Подарунок на колесах

Подарунок на колесах. В автопарку Городоцької районної лікарні сьогодні поповнення - сучасний позашляховик. 
Саме те, що треба для сільського бездоріжжя - радіють медики. Далі - більше.

Відео онлайн :

ЛІКАРІ ОТРИМАЛИ АВТОМОБІЛЬ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

28 березня в залі засідань Городоцької центральної районної лікарні відбулося зібрання медичного персоналу районного закладу охорони здоров’я. Приводом для зустрічі стала приємна новина – народний депутат України Олександр Герега передав для потреб лікарні автомобіль «Шевроле Нива».

ЛІКАРІ ОТРИМАЛИ АВТОМОБІЛЬ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Помічники народного депутата Андрій Шинькович та Неоніла Андрійчук, голова районної ради Олександр Воротний, міський голова Володимир Поворозник приїхали на новому автомобілі, щоб передати його медикам району та привітати із гарним сюрпризом від Олександра Володимировича.

- Любов Олександра Гереги до своєї малої Батьківщини відображається у конкретних справах, які він робить для своїх земляків, - зауважив Андрій Шинькович. - Сьогодні Олександр Володимирович потурбувався про те, щоб медики надавали хворим допомогу оперативніше, а в окремих випадках – вчасно. ГО «За конкретні справи» щиро вдячна медикам Городоччини за їхню професійну працю, і ми, на чолі з нашим лідером, намагатимемося й далі допомагати закладам охорони здоров’я.

Подарований автомобіль довозитиме ургентних лікарів до людей, які потребуватимуть допомоги.

- Транспорт ЦРЛ – застарілий, - стверджує Микола Дралюк, голов- ний лікар ЦРЛ, – а бувають екстрені виклики, коли ургентний спеціаліст має швидко надати допомогу хворому. Дякую Олександру Володимировичу за ту увагу, що він приділяє не лише медичній галузі району, а й усім сферам діяльності Городоччини та його жителям. Я ще не зустрічав такої людини, яка б стільки зробила добрих справ. У нас було багато впливових людей, які мали можливість допомогти городоччанам, але вони не зробили навіть десятої долі з того, що робить Олександр Герега.

За словами завідуючого хірургічного відділення ЦРЛ Олександра Кушніра, хірургічна служба несе цілодобову ургентну допомогу, яка необхідна населенню району, і хвилини зволікань можуть коштувати життя людині.

- Для нас це надзвичайно важливий подарунок, оскільки ми своїх спеціалістів доставлятимемо в найкоротші терміни, що дасть можливість швидше прооперувати хворого й врятувати його життя, - прокоментував Олександр Кушнір.

- Ми з районного бюджету не могли би передбачити кошти на придбання автомобіля для ЦРЛ, - зауважив Олександр Воротний, - тим паче в сьогоднішній час. А народний депутат продовжує турбуватися за територіальну громаду, відтак лікарі отримали необхідний подарунок. Першочергово Олександр Володимирович турбується про медичну та освітянську галузь.

- Як міський голова, я дуже радий, коли у нашому Городку щось будується, ремонтується, купується, - каже Володимир Поворозник. – Тож дякую Олександру Герезі за його турботу про рідне місто, адже завдяки його старанням наше місто розвивається. Сьогодні дуже гарний приклад його величезного внеску у розвиток соціальної сфери Городоччини. Завдяки подарованому автомобілю значно покращиться мобільність лікарів. І це чудово.

Не зважаючи на такий складний і напружений час, Олександр Герега, окрім законотворчої діяльності, продовжує на місцях робити конкретні добрі справи.

Олена МАТВЄЙЦЕВА.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці