• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Боєць "Айдару": отримали танки, хай ворог начувається

Зі Сходу до рідного Хмельницького повернулися кілька бійців добровольчого батальйону «Айдар». Один з захисників Батьківщини розповів про бойові будні підрозділу.

Батальйон «Айдар» по праву вважається однією із найбоєздатніших одиниць сил АТО. Нині він нараховує близько тисячі добровольців, а тому є фактично полком. У його складі воює кілька десятків подолян. «Айдарівці» запевняють, що захопили в полон кількох десантників Псковської дивізії – еліту російської армії.

За весь час бойових дій на Сході «Айдар» втратив близько півсотні бійців, у тому числі двох подолян. Це нетішинець Сергій Карпенко і Павло Стрельчук, родом із Кам’янця-Подільського, які загинули в липні. Після значних втрат добровольчі батальйони підсилили бронетехнікою, і навіть танками.

На відміну від інших підрозділів АТО, найвідомішим бійцем батальйону стала жінка. Це Надія Савченко, яка у червні потрапила в полон. Українським дипломатам ніяк не вдається витягнути її з рук так званого російського правосуддя. Хмельничани вкотре підтримали захисників України. Небайдужі зібрали майже 10 тисяч гривень. Уже найближчим часом закуплять теплий одяг , взуття, а також кевларові шоломи. 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці