• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Завершився Чемпіонат України з важкої атлетики

Подільські важкоатлети - найсильніші. За результатами проведення Чемпіонату України з важкої атлетики у Городку, команда Хмельниччини показала найкращі результати. В особистому заліку подільські силачі не завжди здобували першість, але у трійці кращих стали на п'єдестал.

Змагання проходили у найбільшому спортивному клубі "Епіцентр". Подивитись на створені європейські умови для підготовки спортсменів та проведення змагань, приїхали й інші олімпійські чемпіони. Запевняють: це світовий рівень.Відзначив організацію, місце проведення та умови і Президент Національного Олімпійського Комітету Сергій Бубка. Оглянувши і зали і сауну і готельні номери констатував, на спортклуб "Епіцентр" потрібно рівнятися.

Для голови Федерації важкої атлетики України, Олександра Гереги цей чемпіонат, особливий. Адже окрім того, що він є засновником найбільшого спортивного клубу, переповнює його гордість і за рідну Городоччину.

Кращі спортсмени тепер готуватимуться до чемпіонату світу, який відбудеться у місті Алмати, що в Казахстані. 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці