• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

Льохи та хліви - під податок

Льохи та хліви - під податок. Місцеві скарбниці наповнюватимуть збором на нерухомість. Платити будуть майже всі. Пощастить лише власникам квартир до 60 квадратів та будинків - до 120. Втім, новий закон рахує до сплати навіть не житлові метри. Чого чекати від нововведень, далі.

Пенсіонерка бідкається, загальна кількість нерухомих квадратних метрів перевищує пільгові 120. А це і хлів, і гараж, і льох, і літня кухня, окрім будинку.

Однозначної відповіді не дають і правники. Сумування пригосподарських будівель до житлових квадратів скидається на плюсування смичка до скрипки.

Опадатковуватимуть і квартири. Маєте понад 60 квадратів, за решту метрів розкоші сплачуйте до скарбниці. Хоча і тут у законі неточність. Якщо у помешкання кілька співвласників, документ чітко не трактує, як рахуватимуть – чи з одного об’єкта, чи з одного власника.

Так, введенні у столиці пільги стосуються 60 квадратних метрів для квартири та 120 для будинку. Якщо володієте і тим, й іншим – то не оподатковуватимуть 180 нерухомих квадратів. За решту – треба платити по 24 гривні 36 копійок за метр – раз на рік.

Останнє слово - за місцевими радами. Саме вони мають визначити остаточні пільгові метри та ставку податку. Такі рішення мають ухвалити до першого лютого.  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці