• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Відео

У Хмельницькому з'явився "7 океан"

У водоймах під відкритим небом плавати вже холодно, але з’явилась альтернатива нашому Пд.Бугу – це аквапарк. Відкриття планувалося ще у 2011 році,але у зв’язку з різними обставинами, довелося відкласти цю подію аж до сьогодні. Це перший такого роду інженерний об’єкт у Хмельницькому.

Людському оку відкрили не все, адже під аквапарком, площею 6,5тис м, знаходиться його серце, саме воно дозволяє нам відчувати себе комфортно.
Ще одним сюрпризом стане втілення задуму, який дозволить зовнішньому вітражу споруди надати функціональності великого екрану. Кажуть, що проект вже готовий. Сподіваємося, що його не доведеться чекати стільки ж, як і відкриття.

Ціни на послуги аквакомплексу були оприлюдненні в соц. мережах ще до офіційного відкриття, що й викликало певне обурення, адже вони, як виявилося,кусаються. Проте організатори приготували програми для сімей і пообіцяли зробити пільги й для студентів.

В Україні налічується 16 аквапарків, але у нас він найбільший на заході країни.

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці